ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

תערוכת הסלולר העולמית בברצלונה: עידכונים החל מיום ראשון

ביום ראשון תפתח תערוכת הסלולר העולמית בברצלונה, ה-Mobile World Congress, אותה עורך ארגון הסלולר העולמי, ה-GSMA. במהלכי ימי התערוכה צפויות חברות סלולר וטכנולוגיה מכל העולם לחשוף ולהציג מוצרים חדשים.

ביום ראשון, החל מהשעה 13:00, צפויה יצרנית הסלולר הקוריאנית LG לחשוף את מכשיר הדגל החדש שלה, ה-G6. כמה שעות מאוחר יותר, תחשוף יצרנית הסלולר הסינית Huawei (וואווי) את מכשיר הדגל החדש שלה, ה-P10. ה-G6 וה-P10 צפויים להתחרות על תשומת הלב התקשורתית, שכן מדובר בשני מכשירי דגל בעלי פרופיל תקשורתי גבוה ומוצרים בעלי חשיבות אסטרטגית עבור שתי החברות. בערב של אותו יום צפויה סמסונג להכריז על טאבלט חדש ומתקדם (ואולי מוצרים נוספים), אשר ככל הנראה, יישם את השם Galaxy Tab S3. סמארטפון הדגל החדש של סמסונג, הגלקסי S8, צפוי להיחשף באירוע נפרד שהחברה תקיים רק בסוף מרץ (תחילת מכירה אפריל-מאי).

גם היצרנית היפנית Sony צפויה לחשוף מכשירים חדשים, ביום שני בבוקר. מוצרים חדשים מבית מוטורולה-לנובו, אלקטל, OPPO ואחרים צפויים להיחשף בברצלונה. הרגע הדרמטי ביותר יהיה שמור כנראה למותג נוקיה, אשר ישיק את "הקאמבק" הרשמי שלו בברצלונה, עם סמארטפונים חדשים, מבוססי אנדרואיד. חברת נוקיה, העוסקת כיום בייצור ופיתוח של מערכות ותשתיות תקשורת, מכרה בזמנו את חטיבת מכשירי הסלולר למיקרוסופט והותירה בידה את הזכות להשתמש בשם "נוקיה" לזמן מוגבל. כעת, כשמיקרוסופט איבדה את הזכות להשתמש במותג נוקיה לטובת ייצור טלפונים, החליטה נוקיה העולמית למכור את הזכות הזאת לתאגיד פיני העונה לשם HMD (המורכב מיוצאי "נוקיה"), אשר קיבל את הזיכיון לשווק ולהפיץ מכשירי סלולר תחת המותג "נוקיה" בשיתוף עם תאגיד הייצור הטאיוואני Foxconn. נוקיה היא לא יצרנית המכשירים אשר יוכרזו באירוע אלא חברת HMD.

יצרנית הסלולר הסינית Xiaomi בחרה שלא לחשוף את מכשיר הדגל החדש שלה, ה-Mi 6, בברצלונה והיא צפויה להשיקו לקראת חודש אפריל. בתקופה האחרונה פורסמו דיווחים רבים לגבי מוצרים ש-HTC צפויה להשיק, אך ייתכן כי החברה תיבחר שלא להשיק אותם בתערוכה אלא לחשוף אותה בצורה נפרדת במהלך חודש מרץ.

אנחנו נהיה שם! אם אתה רוצים להישאר מעודכנים בכל התמונות החמות, הסרטונים, העידכונים והפרטים הישר מברצלונה, אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן ברציפות כאן באתר, לעשות לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ולעקוב אחרינו באינסטגרם החדש שלנו.