ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

הוט משיקה מותג טלוויזיה ייעודי לצעירים – NEXT

חברת HOT משיקה היום שירות טלוויזיה חדש ועצמאי, תחת המותג NEXT TV. המותג יפנה ללקוחות צעירים, צרכנים מוטי טכנולוגיה ומובייל, Cord Cutters ומשתמשים שמעדיפים לצרוך את התוכן שלהם במרחב הדיגיטלי. השירות החדש יציע תכני VOD באפליקציה ייעודית לסמארטפון ולטאבלט ובהמשך גם במחשב.

תחת המותג NEXT קבוצת HOT תציע 2 חבילות: NEXT IL – הכוללת תכנים מקומיים והפקות מקור ו-Next Global – חבילה הכוללת סדרות רכש ותכנים בינלאומיים. כל חבילה תוצע במחיר חודשי של 49 ש"ח לכל חבילה או 69 ש"ח לחודש בעבור שתי החבילות. הרישום, השירות והניהול יתבצע כולו דרך אתר NEXT (תמיכה טכנית בצ'אט וניתוק מהשירות באתר), בנפרד מפעילות חברת האם HOT. כלומר, לקוחות המותג הדיגיטלי נקסט לא ייחשבו ללקוחות של חברת הוט, בדומה לאופן שחברות הסלולר נוטות לשווק את שירותיהן תחת מותגים נפרדים.

השירות יוצע החל מתחילת אפריל והוא נועד להתחרות בעיקר בשירותים כמו נטפליקס ושירותי טלוויזיה מוזלים כמו זה של סלקום. כמו כן, הוא נועד להתמודד במידה כזו או אחרת בתופעת הפיראטיות. השירות לא יוצע באמצעות ממיר ולא יכלול שידור של ערוצים חיים (לינאריים) כמו ערוץ 2 או ערוץ 10. אילו הוט הייתה משלבת בשירות גם כמה ערוצים בסיסיים היא בהחלט הייתה הופכת את השירות לאטרקטיבי ביותר, כתחליף בסיסי לשירות סלקום TV. מעניין לראות האם הוט גם תשקיע בהתאמת והנגשת אפליקציית NEXT לפלטפורמות נוספות כמו Apple TV, אנדרואיד TV או טלוויזיות חכמות (LG\סמסונג).

חבילת NEXT IL כוללת את ספריית הפקות המקור המובילות של HOT הכוללות את זגורי אימפריה, בתולות, מטומטמת, אורי ואלה, אנחנו במפה ועוד. בחברה ציינו כי התכנים החדשים יעלו ב-NEXT בתוך כחודשיים מתחילת שידור הסדרה ב- HOT.
חבילת NEXT Global תציע את מגוון התוכן מבית HBO ואת מגוון סדרות האיכות מספריית אקסטרא VOD כדוגמת משחקי הכס, בנות, ווסט-וורלד, האפיפיור הצעיר ועוד. סדרות הרכש יעלו ב-NEXT בצמוד לעלייתן ב- HOT.

HOT גם משיקה היום את אפליקציית HOT PLAY המאפשרת ללקוחות ה-VOD הרגיל שלה ליהנות ממגוון התכנים באפליקציה ייעודית, לסמארטפון ולטאבלט. השימוש באפליקציית הוט פליי יהיה ללא תוספת תשלום, למנויי שירות ה-VOD של HOT. בהוט מציינים כי כרגע השימוש באפליקציה יוגבל רק לשימוש ב"רשת HOT" ובהמשך יהיה ניתן להשתמש בה גם מחוץ לבית.