ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

רשת iStore תציע הדרכות אפל בחינם; יוצאת במבצע למחשבי מק – המאפשר להתנסות בהם ללא התחייבות

רשת iStore, המפעילה רשת חנויות של מוצרי אפל בישראל, משיקה מערך הדרכות בחינם למשתמשי אפל תחת השם iStore Academy. ההדרכות יתקיימו במרכזי iStore Academy ללא תשלום, לכולם, גם אם אתם לא לקוחות של iStore. בשלב ראשון, ייפתח מרכז הדרכה בחנות בבאר-שבע ובהמשך ייפתח מרכז הדרכה נוסף במשרדים החדשים של החברה בסמוך לכלבו שלום בתל אביב. הרישום לקורסים ייתבצע מראש באמצעות אתר iStore החל ממחר. ב-iStore מציינים כי הם ממנים את פעילות ההדרכה בצורה מלאה וכי אפל לא משתתפת בעלויות ההדרכה. בחברה רואים בהשקת מרכזי ההדרכה כמהלך שיווקי אסטרטגי ומקווים כי אלו יסייעו להגביר את המודעות לרשת iStore ולמוצרים שהיא מוכרת. 

החברה תציע הדרכות על מגוון מוצרי ושירותי אפל. בין השאר יוצע קורס מתחילים להכרת ה-Mac, קורס הכרות עם iCloud, קורס עריכה באפליקציות Photos ו-iMovies, קורס למתחילים ב-iTunes וב-Apple Music וכו׳. בנוסף, החברה תציע קורסים מותאמים גם לילדים ונוער.

החברה במקביל יוצאת במבצע למחשבי מק תחת השם "Switch2Mac", במסגרתו תציע מחשבי מק ניידים במחירים מוזלים ותאפשר ללקוחות המבצע להחזיר את המחשב בתוך 30 יום, גם אם נעשה בו שימוש – בתנאי שהלקוח ייקח חלק בהדרכה אחת פרונטלית והדרכה אחת מקוונת. מחירי המבצע של iStore מציגים פערים מול iDigital של בין 400 ל-2200 ש״ח. המבצע יחל היום וצפוי להימשך חודש.

חברת iStore החלה את פעילותה בשנת 2006 כחנות בודדת בדיזנגוף בתל אביב, המשווקת מוצרי אפל מיבוא מקביל. בשנת 2016 קיבלה הסמכה מטעם אפל העולמית והפכה ל-Authorized Reseller. לאחרונה הפכה לרשת עם פתיחת סניף נוסף בבאר-שבע. בשנה הקרובה החברה צפויה לפתוח 3 חנויות נוספות – באיזורי פריפריה. בכל סניף שייפתח ייפעל גם מרכז הדרכה – בתוך או בסמוך לחנות. בזמן הקרוב, החנות הקיימת בדיזנגוף בתל אביב צפויה להעתיק את מיקומה לכתובת אחרת ברחוב דיזנגוף.