ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

סלקום תציע את תכני HBO בשירות הטלוויזיה שלה, ללא תוספת תשלום

חברת סלקום הודיעה היום על כך שתכני רשת HBO ישודרו באמצעות שירות הטלוויזיה שלה "סלקום tv", ללא תוספת תשלום. התכנים יהיו זמינים לצפייה בשירות החל מחודש יוני. נכון להיום, חבילת הטלוויזיה של סלקום עולה 99 ש"ח (לממיר בודד) ואילו חבילת הטריפל הבסיסית עולה 159 ש"ח (לממיר בודד, בשנה הראשונה, כולל מודם).

ככל הנראה, העסקה בין סלקום ל-HBO נחתמה על רקע 3 תהליכים המתרחשים בימים אלו: כניסתה הצפויה של פרטנר לשוק הטלוויזיה במהלך השבועות הקרובים, החלטת נטפליקס להתאים את השירות שלה לעברית והשקת שירות הטלוויזיה האינטרנטי של הוט – NEXT. כל אלו מייצרים לחץ תחרותי על סלקום ולכן בכירי החברה מיהרו לחתום על עסקה עם HBO, כזו שתוכל להפוך את השירות של סלקום למעניין ותחרותי יותר מבחינת היצע התכנים.

רשת HBO משדרת מזה שנים את תכניה באמצעות yes ולאחרונה חתמה על עסקה גם חברת הכבלים HOT אשר החלה לשדר את תכני HBO בערוץ ייעודי (HOT HBO). בפרטנר ניסו בזמנו לחתום על עסקה עם HBO, אך זו התפוצצה עם החלטת HBO לחתום על עסקה עם HOT. פרטנר בינתיים לא הצלילה להשיג עסקה עם HBO ולא הצליחה לזכות במכרזים לשידורי ספורט. עוד בטרם נכנסה לשוק הטלוויזיה, פרטנר חווה עד כה כישלונות גדולים.

בחברת סלקום מציינים כי לקוחות סלקום tv ליהנות מכל קטלוג הסדרות והתוכניות של HBO ובו הסדרות הנוכחיות, סדרות הספרייה של HBO וכל הסדרות החדשות שתפיק בשנים הקרובות. זה כולל את כל הסדרות החדשות והעונות החדשות של המותגים האהובים אשר יעלו בשירות בסמוך לשידורן בארה"ב, ביניהן העונות החדשות של "משחקי הכס", "ויפ", "Westworld", "לא בטוחה", "גירושים", "עמק הסיליקון" ועוד. בחברת סלקום הבהירו כי גם העונה החדשה של "משחקי הכס" תעלה לשידור בסלקום tv בחודש יולי הקרוב, בסמוך לשידורה בארה"ב.

בסלקום הוסיפו כי לקוחות סלקום tv ייהנו במהלך השנה הקרובה והשנה הבאה גם מההפקות של HBO הנכתבות ומצטלמות בימים אלה: "חפצים חדים" המיני סדרה החדשה והמדוברת בכיכובה של איימי אדאמס, הסאגה המשפחתית החדשה Succession וסדרת הדרמה החדשה והמדוברת של יוצר "עמוק באדמה" אלן בול בכיכובם של הולי האנטר וטים רובינס.

במסגרת העסקה, סלקום תוכל להציע ללקוחותיה את הקטלוג המלא של HBO הכולל את תכני הספרייה של המותג. ספרייה זו תכלול בין היתר את הפקות התעודה היוקרתיות של HBO, הסרטים והמיני סדרות שהפיקה וכמובן גם את סדרות הדגל שלה: "ליל המקרה", "שקרים קטנים גדולים", "אוז", "הסופרנוס", "עמוק באדמה", "אימפריית הפשע", "הסמויה" ועוד.