ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

אפל מכריזה על ממשק עברי מלא ל-Apple TV

חברת אפל חשפה בכנס המפתחים שלה את הגירסה הבאה של מערכת ההפעלה tvOS, המכונה tvOS 11, המיועדת לסטרימר החכם שלה Apple TV (דור 4 בלבד). הגירסה החדשה תתמוך לראשונה בעברית מלאה, לרבות ממשק עברי מלא הכולל יישור ויזאולי מימין לשמאל של תפריטי המערכת. לפני מספר שנים, בדגמי Apple TV הישנים, הוצעה תמיכה עברית אך מסיבה לא ברורה הממשק העברי הוסר חודשים ספורים לפני שהחל שיווקו הרשמי של ה-Apple TV בישראל. כעת, לאחר שיושק העדכון ל-tvOS 11, משתמשי אפל TV (דור 4) יוכלו ליהנות מתמיכה עברית.

בשלב זה, גירסת tvOS 11 שוחררה במהדורת בטא ראשונית למפתחים בלבד. בשלב מאוחר יותר צפויה לצאת גירסת בטא ציבורית של tvOS 11. בשלב זה, לא ברור מתי תשוחרר הגירסה הסופית של המערכת, אך זה צפוי להתרחש עד אמצע ספטמבר.

המהלך של אפל, להוספת ממשק עברי למכשיר ה-Apple TV, מגיע בתזמון מצוין לחברת סלקום, המשווקת את שירותי הטלוויזיה שלה גם באמצעות Apple TV – כחלק משיתוף פעולה ייחודי בין החברות. חשוב לציין כי tvOS 11 תוצע רק למכשירי הדור הרביעי של ה-Apple TV, התומכים בהתקנת אפליקציות. דגמי Apple TV ישנים יותר לא מריצים את tvOS אלא מערכת אחרת, סגורה להתקנת אפליקציות, המבוססת על iOS.