ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

סלקום משיקה שירות Catch-Up המאפשר לצפות בכל מה ששודר בשבוע האחרון

אחרי פרטנר ו-Smart, גם סלקום מוסיפה לשירות הטלוויזיה שירות Catch-Up המאפשר למנויי הטלוויזיה שלה לצפות בתוכניות ששודרו בעבר, ללא צורך בהקלטתן – עד שבוע אחורה. השירות יוצע בכל הערוצים המשודרים בסלקום TV (כ-50 ערוצים) ללא תשלום נוסף. השירות, המכונה בסלקום TV "חזרה בזמן 24/7" יוצע בתוך ימים ספורים לכלל לקוחות סלקום המחזיקים בממיר סלקום TV ובהמשך גם למנויי סלקום TV המשתמשים באפל TV, אנדרואיד TV ובטלוויזיות חכמות. בשלב זה, לא ברור האם שירות יוצע באפליקציות המובייל של סלקום TV – לסמארטפונים וטאבלטים.

בסלקום גם הודיעו היום כי גם לקוחות המשתמשים בשירות סלקום TV באמצעות אפל TV יהנו מגישה לשירות המוסיקה "ווליום" באפליקציית סלקום TV באפל TV. עד כה, רק ממירי החברה סיפקו גישה לשירות המוסיקה של סלקום, אשר הוצע עבורם ללא תשלום נוסף. נקווה כי שירות ווליום ישולב גם באפליקציות ה-Android TV וה-Smart TV של סלקום TV.

בשבוע הבא, פרטנר תתחיל סוף סוף למכור בצורה מעשית את שירות הטלוויזיה החדשה שלה "Partner TV" ותבצע התקנות ראשונות בבתי לקוחות. שירות הטלוויזיה החדש של פרטנר, שעלותו 69 ש"ח לחודש (לא כולל נטפליקס), כולל שירות Catch-Up עד שבועיים אחורה ולא רק שבוע אחורה כמו בסלקום. חבילת הטריפל של פרטנר, הכוללת גם אינטרנט מלא (תשתית וספק) 40 מגה וטלפון קווי "ללא הגבלה", מוצע ב-129 ש"ח. בעבור גישה לשירות התוכן הבינלאומי נטפליקס פרטנר תגבה מלקוחות הטלוויזיה שלה תוספת של 20 ש"ח בלבד.

בהמשך להתחרות המתחממת בשוק חבילות הטלוויזיה, yes השיקה בימים האחרונים את מותג הטלוויזיה המוזל שלה – STING TV. בינתיים, החברה העלתה רק אתר מידע גרפי, אך בחרה שלא לחשוף את הרכב או מחירי החבילות שתוצענה תחת המותג החדש. ככל הנראה, חבילות הטלוויזיה המוזלות ב-STING TV תימכרנה בפחות מ-100 ש"ח. בשונה משירות הטלוויזיה המוזל של HOT, המכונה NEXT TV ומוגבל רק לאפליקציות מובייל, שירות הטלוויזיה המוזל של yes יוצע גם באמצעות ממיר-סטרימר מבוסס Android TV.