ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

הוט מובייל משיקה 3 חבילות סלולר חדשות: חבילת ה"גלישה חופשית" מתייקרת

חברת הסלולר הוט מובייל משיקה 3 חבילות חדשות, המציעות מחיר קבוע לשנתיים – בהתאם למגמת השוק. חבילות עם מחיר קבוע לשנתיים הוצעו בעיקר ע"י גולן טלקום, אך גם פלאפון ופרטנר מציעות היום חבילות עם מחיר קבוע לשנתיים. בהוט מובייל החליטו ליישר קו עם המתחרות ולהתמקד בשיווק חבילות המציעות מחיר קבוע לשנתיים ובמקום לשווק חבילות המציעות מחירים קבועים לתקופות של שנה ו-3 שנים.

חבילת הדגל של הוט מובייל, המציעה "גלישה חופשית" (עד 100GB), תוצע מהיום במחיר של 59 ש"ח לקו בודד, למשך שנתיים. לקוחות אשר רוכשים 3 קווים ומעלה יהנו מהנחה של 10 ש"ח לכל קו – בכל אחת מהחבילות החדשות, לרבות חבילת ה-100GB. עד היום, חבילת 100GB "גלישה חופשית" הוצעה בהוט מובייל במחיר של 49 ש"ח לקו בודד למשך שנה או במחיר של 65 ש"ח לקו בודד לחודש למשך 3 שנים (לרוכשים 3 קווים ומעלה ניתנה עד כה 5 ש"ח הנחה).

חבילת ה-Unlimited הבסיסית של הוט מובייל, בעלות של 39 ש"ח, תכלול מעתה נפח גלישה מינימלי של 12GB. חברות אחרות, כמו פלאפון ופרטנר, מציעות חבילות של 6GB ב-29 ש"ח למשך שנתיים עם תוספת של 6GB כהטבה (סה"כ 12GB), אך הטבה זו מוגבלת רק לשנה -כך שבתום השנה הראשונה נפח הגלישה פוחת ל-6GB, על אף שהמחיר נותר 29 ש"ח גם בשנה השנייה. בחבילה החדשה של הוט מובייל, נפח הגלישה קבוע ומובנה בחבילה ואינו פוחת לאחר תקופת הטבה.

גולן טלקום עדיין מובילה בתמחור האגרסיבי שלה, עם חבילת 10B המוצעת במחיר של 24.90 ש"ח לחודש, למשך שנה. אך בגולן טלקום, בהשוואה לפרטנר ופלאפון, תתקשו להשיג SIM בחינם ותאלצו לשלם כ-50 ש"ח כדי להתחבר לחבילה. עלויות החיבור הגבוהות בגולן טלקום עדיין מרתיעים לקוחות מלהצטרף אליה. לכן, אם אתה עושים זאת, חשוב לקחת בחשבון את עלויות ה-SIM והחיבור לרשת, בתחשיב השנתי של החבילה. במחיר של 39 ש"ח גולן טלקום מציעה חבילת 15GB עם מחיר קבוע לשנתיים והיא נותרה החבילה היחידה שלה המבטיחה מחיר לשנתיים.

קשה לנו להתייחס למבצעי חברת סלקום, שכן מחיריה בתחום הסלולר נחשבים לגבוהים ביותר בשוק. סלקום עד היום לא מפעילה מותג מוזל כמו פרטנר ופלאפון ומבצעיה לרוב מתחילים במחיר של 49 ש"ח לקו בודד עם 6GB-10GB. רבים ממבצעיה מתמקדים בגיוס משפחות, זוגות, עובדי חברות, לקוחות עסקיים וכו' ולכן מחיריה לקו בודד מאוד גבוהים ומנותקים מהמציאות בשוק, אשר מה תקופה ארוכה מתנהל במגרש מחירים של 25-29 ש"ח. ייתכן כי סלקום רואה בגולן טלקום, חברת סלולר ממוקדת מחיר השותפה ברשת האנטנות שלה, כמעין שלוחת Low Cost, על אף שהאחרונה לא נמצאת בבעלותה, אך סלקום לכאורה נהנית בצורה עקיפה מלקוחות שהיא מגייסת.

החבילות החדשות של הוט מובייל – מחיר קבוע לשנתיים:
חבילת 12GB – במחיר 39 ש"ח לקו בודד או 29 ש"ח לכל קו – לרוכשים 3 קווים ומעלה
חבילת 30GB – במחיר 49 ש"ח לקו בודד או 39 ש"ח לכל קו – לרוכשים 3 קווים ומעלה
חבילת 100GB "גלישה חופשית" – במחיר של 59 ש"ח לקו בודד או 49 ש"ח לכל קו – לרוכשים 3 קווים ומעלה
בכל החבילות החדשות: שיחות והודעות "ללא הגבלה", ספק אינטרנט ביתי ל-6 חודשים ו-500 דקות לחו"ל ליעדים נבחרים (באמצעות 017)

לקוחות קיימים של הוט מובייל יכולים לעבור לחבילות החדשות ללא תשלום דמי מעבר, באמצעות אתר החברה. מעבר באמצעות נציג יהיה כרוך בתשלום חד פעמי של 19 ש"ח.