ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

פלאפון מצטרפת לגל המבצעים: חבילה עם 12GB ב-29 ש"ח עם מחיר קבוע לשנתיים

חברת פלאפון משיקה, באמצעות המותגים המוזלים שלה (Pmobile, וואלה מובייל ו-Kravitz Mobile), מבצע חדש: חבילת סלולר "ללא הגבלה" עם 6GB גלישה עם הגדלה ל-12GB למשך שנתיים – במחיר של 29.90 ש"ח. המחיר נשאר קבוע למשך קבוע ולראשונה גם תוספת הגלישה – כך שהלקוח המצטרף יהנה מהמחיר המוזל והנפח המוגדל לשנתיים מלאות.

נכון להיום, חלק גדול ממבצעי חברות הסלולר מבטיחים מחיר קבוע לתקופה ארוכה של שנה וחצי עד 3 שנים. מבצעים אמורים למנוע נטישת לקוחות ולמשוך לקוחות חדשים המעוניינים בשקט נפשי לתקופה ממושכת. בפועל, חלק גדול מהלקוחות נוטשים את החברות בצורה לא מתוכננת, בגלל הצעה אטרקטיבית יותר או שינוי בהרגלי הגלישה. בחבילה החדשה של פלאפון, הלקוח מקבל נפח מספק מאוד (12GB), אשר יספק את מרבית המשתמשים. אך עם השנים, הלקוחות גולשים יותר ולכן צריכת הגלישה החודשית רק עולה. כיום, חבילות גלישה עם נפח של 3GB או אפילו 5GB נחשבות לקטנות ולא מספקות. גם בעוד שנה-שנתיים, ייתכן כי חבילת 12GB תהיה מגבילה מאוד.

משתמשים כבדים בוחרים בחבילות גדולות של 20GB, 30GB או בחבילת 100GB המוצעת כיום בבלעדיות ע"י הוט מובייל. חבילת ה-100GB של הוט מובייל מסייעת לה בגיוסים, בעיקר בגלל המחיר האטרקטיבי שלה והעובדה שהיא היחידה שמציעה אותה. הוט מובייל משווקת אותה כחבילת "גלישה חופשית" המבטיחה במידה רבה שקט נפשי בכל הקשור למכסת הגלישה. בחבילה זו, הלקוחות מרגישים חופשי לגלוש ככל יכולתם. גם הכבדים ביותר יתקשו להגיע למגבלת ה-100GB, ללא שימוש בשיתוף אינטרנט (המותר בחבילה).