ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

סמסונג משיקה מוצרים חכמים לבית ואביזרי ספורט חכמים, כולל שעון וצמיד המאפשרים מעקב שחיה

חברת סמסונג חשפה בתערוכת האלקטרוניקה IFA בברלין 3 אביזרים לבישים חדשים מסדרת ה-Gear: שעון חכם חדש, צמיד חכם חדש ואוזניות חכמות חדשות. בנוסף, החברה חשפה משפחה חדשה של מוצרים חכמים לבית, המתממשקים יחד לאפליקציית הבית החכם של סמסונג Samsung Connect.

השעון החכם החדש, Gear Sport, נבנה והותאם במיוחד לפעילות ספורטיבית. השעון כולל מסך 1.2 אינץ' Super AMOLED אפשרות להחלפת הרצועה לכל רצועת שעון סטנדרטית (20 מ"מ), אפשרות לשלוט מרחוק במכשירים חכמים תומכים, יישום למעקב אחר קלוריות, מעקב אחר ותנועות ופעילות המשתמש וביצועים ספורטיבים. וחיישן למדידת דופק לב. השעון יוצע בצבעים כחול ושחור. צמיד הכושר החדש, Gear Fit2 Pro כולל מקלט GPS מובנה, המתעד את הריצה והתנועה בצורה מדויקת. בנוסף, הוא כולל מסך 1.5 אינץ' Super AMOLED צבעוני, רצועה ארגונומית וסגורה. הוא יוצע בצבעים שחור ואדום.

החברה גם תציע שיתוף פעולה עם שירות המוסיקה Spotify, אשר יאפשר למשתמשי הצמיד והשעון להאזין למוסיקה ב-Offline וללא צורך בסמארטפון. החברה גם חשפה שיתוף פעולה עם Speedo במסגרתו סמסונג תציע את שירות Speedo On (למעקב ושיתוף נתוני שחיה) בצמיד ובשעון.  גם השעון וגם הצמיד כוללים עמידות למים בתקן 5ATM (עד 5 מטר עומק) והם מבוססים על מערכת ההפעלה Tizen ולא על Android Wear.

האוזניות החדשות, ה-Gear IconX 2018, הן אלחוטיות לגמרי ומתחברות באמצעות Bluetooth. באוזניות מוצע זיכרון אחסון בנפח 4GB כך שהמשתמש יכול להעביר שירים לזיכרון הפנימי של האוזניות ולהאזין למוסיקה באוזניות (עד 7 שעות) ללא צורך בחיבור Bluetooth  למחשב או לסמארטפון. בנוסף, באמצעות לחיצה ארוכה, המשתמש יכול להתחבר ישירות לסייען הקולי של סמסונג Bixby (במכשירים תומכי Bixby). האוזניות החדשות תוצענה בצבעים שחור, ורוד ואפור.

סדרת המוצרים החדשים של סמסונג לבית, העומדת בתקני ארגון ה-OCF (ה-Open Connectivity Foundation), כוללים מכונת כביסה חדשה המאפשרת לכבס בחצי מהזמן (ללא וויתור על איכות הכביסה), המכונה QDrive עם פתח ה-AddWash המאפשר להוסיף פריטים לכביסה גם לאחר הפעלתה. בנוסף, החברה הציגה שואב אבק אלחוטי חדש עם סוללה גדולה ונשלפת (עד 40 דקות שאיבה), זרוע גמישה ומנגנון פשוט לניקוי מהיר של השואב. החברה גם הציגה טלוויזית "מסגרת" בגודל 43 אינץ'.