ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

רשמית: אפל תחשוף את האייפונים החדשים ב-12 בספטמבר

חברת אפל הוציאה היום הזמנה רשמית לתקשורת לאירוע שיתקיים ב-12 בספטמבר. באירוע צפויה החברה לחשוף את האייפונים החדשים, ככל הנראה, 3 דגמים שונים: אייפון 7S ואייפון 7S ואייפון פרימיום נוסף עם מסך בעל מסגרת מינימלית, אך לא ברור תחת איזה שם אפל תבחר לשווק אותו. יכול להיות שהיא תבחר לאייפון הפרימיום את השם iPhone 8 או iPhone X (לציון עשור לאייפון). הפרטים המלאים צפויים להיחשף כמובן באירוע, שיערך ב-Apple Campus החדש של החברה וישודר בשידור ישיר באתר אפל.

הרבה שמועות צפו באינטרנט בחודשים האחרונים לגבי האייפונים החדשים. ההערכות הן שהאייפונים החדשים יכללו טעינה אלחוטי בתקן Qi או בגירסה אחרת של התקן, שבוצעו בה שינויים על ידי אפל. באייפון השלישי (דגם הפרימיום ששמו לא ידוע) ככל הנראה לא יהיה כפתור בית עם קורא ביומטרי (Touch ID) בקדמת המכשיר, בגלל רצון החברה למקסם את שטח המסך. השאלה הגדולה הייתה ונותרה כיצד אפל תשלב מנגנון ביומטרי לקריאת טביעת אצבע. האם מנגנון זה ישולב בתוך המסך עצמו? האם אפל תוסיף קורא טביעות אצבע גב המכשיר? או האם תוותר על קורא טביעות האצבע המפורסם שלה לטובת מנגנון חלופי לזיהוי פנים? לא ברור.

בתקופה האחרונה גם פורסמו דיווחים לא רשמיים לכך שאפל תחשוף באירוע גירסת 4K עדכנית של ה-Apple TV וגם שעון חכם Apple Watch הכולל מודם סלולרי מובנה (LTE דור רביעי), אשר יאפשר למשתמש לעשות בו שימוש ללא תלות באייפון. נותר לנו רק לחכות ולראות.

מה שבטוח, ב-12 בספטמבר או מספר ימים לאחר מכן, אפל צפויה להתחיל בהפצת גירסאות התוכנה חדשות שלה – iOS 11, מערכת ה-macOS High Sierra, מערכת ה-tvOS העדכנית ומערכת ה-WatchOS 4 לשעוני ה-Apple Watch.