ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

קבוצת SanDisk-WD משיקה כרטיס microSD בנפח 400GB, כונני רשת חדשים ומטען חדש לאייפון שמגבה במקביל

קבוצת Western Digital, הכוללת בתוכה את חברת הבת SanDisk, משיקה 3 מוצרים חדשים בתערוכת האלקטרוניקה IFA בברלין. החברה השיקה לראשונה בעולם כרטיס זיכרון microSD בנפח חדש של 400GB, כשנתיים אחרי שהציגה החברה לראשונה כרטיס microSD בנפח 200GB. החברה טוענת כי הכרטיס החדש מציע מסוגל להציע העברת נתונים בקצב מהיר של עד 100MB לשנייה (עד 1,2000 תמונות בדקה). הכרטיס החדש הוא מסוג microSDXC UHS-I והוא צפוי להיתמך במכשירים הכוללים חריץ הרחבה בתקן זה. מחירו של כרטיס הזיכרון החדש גבוהה מאוד ועומד על 249 אירו\דולר.

Western Digital השיקה בברלין גם כונני רשת (NAS) חדשים העיצוב אלגנטי המיועדים למשתמשים ביתיים – My Cloud Home. הכוננים החדשים יוצעו בנפח מינימלי של 2TB (במחיר של 159 דולר) ועד 8TB לכונן בודד. בנוסף, החברה תציע גם דגם עם כונן כפול (My Cloud Home Duo), אשר יוצע בנפחי 12TB, 16TB ו-20TB, במחיר התחלתי של 549 דולר לגירסת ה-12TB ועד 899 דולר לגירסת ה-20TB. הכוננים החדשים יאפשרו לייבא תכנים מהתקני USB חיצוניים, לשלוט ולנהל מרחוק את התכנים המאוחסנים באמצעות אפליקציה, המאפשרת גם לבצע גיבוי אוטומטי של כל התמונות והסרטונים השמורים בסמארטפון ישירות לכונן הרשת הביתי. הכוננים כוללים כמובן כניסת\יציאת רשת LAN ברוחב פס של Gigabit.

בנוסף, SanDisk-WD השיקה מכשיר אחסון חדש iXpand, המאפשר לגבות את תכני האייפון במקביל להטענתו. המשתמש מחבר את האייפון שלו באמצעות כבל הטענה המחובר למכשיר ובזמן שהמכשיר נטען במהירות (15W), אפליקציית ה-iXpand מגבה את התכנים לתוך כרטיס זיכרון ייעודי (מסוג SD) הנמצא בתוך במכשיר. המכשיר תומך רק במכשירי אפל עם חיבור Lightning, לרבות אייפון ואייפד. המכשיר מגבה רק תמונות, סרטונים ואנשי קשר והוא מתוכנת לגבות רק תכנים חדשים או תכנים שהשתנו ולא תכנים שכבר גובו בעבר. המכשיר החדש יימכר במחיר התחלתי של 59 אירו לנפח של 32GB, אך הוא יוצע בנפח של עד 256GB.