ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

ברצלונה: פתרונות הענן של VMware כובשים את השוק העסקי – עם ענן היברידי ושיתופי פעולה אסטרטגיים

חברת VMware, המתמחה בפתרונות ענן לעסקים, הציגה בכנס השנתי שלה באירופה חידושים בתחום הענן, בדגש על ניהול מרובה עננים, ענן היברידי, ניידות עסקית ואבטחת ענן. בין השאר, החברה חשפה חבילת vRealize Suite חדשה (2017) המאפשרת לנהל בצורה משולבת עננים פרטיים וציבורים ופתרון HCX לניהול היברידי של עננים – לטובת ניהול עומסים, רישות ואבטחתם בצורה אופטימלית ושקופה.

החברה גם הכריזה לאחרונה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם Amazon Web Services, כך שלקוחותיה יוכלו ליהנות מפתרונות הענן והניהול החכם של VMware על גבי תשתיות הענן הציבורי של AWS. ניהול ושיווק פתרונות אלו יבוצעו ע"י VMware. אילן ינובסקי, אסטרטג פתרונות עסקיים במטה האזורי של VMware, המלווה ומייעץ ללקוחות בהתאמת פתרונות ענן, טוען כי לא ניתן תמיד להסתמך רק ענן פרטי או רק ענן ציבורי. הוא מציין כי פתרון הענן הקיים של AWS הוא מוצר ארוז ולכן החיבור של AWS עם VMware יאפשר ללקוחות ליהנות מהענן הציבורי של אמזון בשילוב עם הפתרונות הגמישים והחכמים של VMware.

בכנס VMworld האירופאי של החברה, שהתקיים בברצלונה, החברה המחישה בצורה ויזואלית באמצעות טכנולוגיית VR כיצד מועברים עננים בין מרכזים שונים, ללא עיכובים או שיבושים. פט גלסינגר, מנכ"ל VMware העולמית, פתח את הכנס וביחד עם דיוויד קני, סגן נשיא לתחום Watson ופלטפורמת הענן ב-IBM, אירחו על הבמה את אלון ימפל, סגן נשיא לטכנולוגיות מידע ותשתיות בחברת אמדוקס הישראלית. אמדוקס הישראלית, כספקית גלובלית מובילה לפתרונות Billing, למעשה ממנפת את שיתוף הפעולה בין VMware ל-IBM כדי להציע ללקוחותיה, ארגוני תקשורת ומפעילי תקשורת ברחבי העולם, פתרונות על גבי סביבת VMware.

ימפל מאמדוקס ציין כי משמעותה של השותפות היא שהלקוחות שאמדוקס תומכים בהם לא יצטרכו להקריב את היתרונות של vSphere או לתכנן מחדש אפליקציות כדי לבחון ולפתח בענן או לשנות תכניות התאוששות מאסון. הוא הוסיף ואומר כי "כדי לענות על דרישות לקוחותינו  בעידן הענן ההיברידי,  נדרשנו ליכולת ליישם סביבות VMware על תשתית ענן גלובלית זמינה, שתספק ללקוחות הטלקום שלנו ענן היברידי קל לצריכה. מינפנו את הענן של IBM כדי לפתח ולבנות פלטפורמה לענקי המדיה והטלקום ואנו מצפים לטכנולוגיות ולשירותים החדשים שיסופקו בעתיד על ידי השותפות בין VMware ל-IBM".

ב-VMware הכריזו גם על הרחבת ברית ה-VMware Mobile Security Alliance באמצעות 6 שותפים חדשים. באמצעות הברית, VMware מקווה לייצר תיאום בין ספקיות של פתרונות אבטחה ולהגביר את אופטימיזציית האבטחה, כדי להגביר את מערך האבטחה סביבת הענן – מקצה לקצה. בין השאר חברות בברית, המנוהלת ע"י VMware, חברות כמו Intel, סימנטק ו-Trend Micro.