ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

ישראכרט משיקה כרטיס אשראי בשיתוף AliExpress; הנחה של עד 15% על הקניות באתר

חברת ישראכרט משיקה כרטיס אשראי חדש בשיתוף עם ענקית הקניות באינטרנט הסינית AliExpress (עליבאבא). הכרטיס החדש יוצע ללקוחות כל הבנקים, ככרטיס חוץ בנקאי. הכרטיס יציע הנחה של עד 15% בקניות באתר AliExpress, בהתאם לגובה השימושים בכרטיסים.

לקוח שיבצע שימושים בכרטיס בסכום חודשי של 500 עד 1499 ש"ח – יזכה להנחה של 5% באתר Aliexpress בחודש העוקב
בשימוש חודשי של 1,500 עד 3,499 ש"ח בכרטיס יקבל הלקוח הנחה של 10% על קניותיו באתר Aliexpress בחודש העוקב
בשימוש חודשי של 3,500 ש"ח ומעלה בכרטיס הלקוח יזכה להנחה של 15% על קניותיו באתר Aliexpress בחודש העוקב

כך למשל, לקוח שביצע רכישות בכרטיס בסכום של 4,000 ש"ח בחודש נובמבר יזכה בחודש בדצמבר ל-15% הנחה על רכישותיו ב-Aliexpress בחודש דצמבר. כך שקבלת ההנחה והגובה שלה בכל חודש תלויים בגיהוצים שעשיתם בחודש הקודם. ההנחה בפועל מוזרמת כזיכוי לכרטיס – רק חודש שלאחר הרכישות ב-AliExpress, כך שבדוגמא שלנו, הלקוח ייראה את הזיכוי רק בחודש ינואר. החישוב החודשי מתבצע על פי מועדי החיוב של הלקוח ולא על פי החודש הקלנדרי.

יובהר כי גובה הנחה בעלי-אקספרס תלויה בכלל השימושים שתבצעו בכרטיס – לא בהכרח רק ב-Aliexpress. כלומר, אתם לא חייבים להיות קניינים גדולים ב-Aliexpress כדי להגיע למדרגת ההנחה הגדולה (15%), אלא פשוט לגהץ עם הכרטיס החדש בחנויות, אתרים ובתי עסק אחרים בסכום חודשי מינימלי של 3,500 ש"ח. ההנחה עבור הקניות ב-Aliexpress יופיע כזיכוי בחשבון הישראכרט והוא מוגבל לעד 150 דולר בחודש (כלומר, קניות חודשיות של עד 1,000 דולר ב-Aliexpress).

לקוחות חדשים שינפיקו את הכרטיס יקבלו מתנת הצטרפות – זיכוי של $5 לקניות בעלי-אקספרס. כמו כן, לקוחות שיזמינו את הכרטיס החדש עד סוף השנה יזכו לפטור מדמי כרטיס לשנה שלמה. הכרטיס יוצע ככרטיס תחת המותג הבינלאומי MasterCard (עם תמיכה ב-Contactless) – כך שניתן להשתמש בו בכל מקום בית עסק ואתר המכבד כרטיסי מאסטרקארד וגם בקופות חכמות התומכות בתשלומי Contactless בקירוב הכרטיס. בתום השנה הראשונה, הלקוח ישלם דמי כרטיס בהתאם לסוג הכרטיס (גולד או פלטינה), הנעים בין 19 ל-24 ש"ח לחודש. מיותר לציין כי ניתן לבטל את הכרטיס בכל עת.

החברה גם תציע הטבה חד-פעמית ללקוחות חדשים, המאפשרת לקבל את הקניות מ-Aliexpress ישירות הביתה – באמצעות שירות המשלוחים של Gett Delivery ובשיתוף דואר ישראל (באזורים שבו מוצע השירות), פעם אחת ללקוח. יש לציין כי למרות ההנחה ב-Aliexpress ובגלל שמדובר ברכישות בחו"ל במטבע זר, לקוחות המזמינים מוצרים מ-Aliexpress (ללא חשבון מט"ח ייעודי) עדיין ישלמו עמלת המרת מט"ח שעומדת נכון להיום בישראכרט על 2.3%, עמלה שממילא הייתם משלמים בכרטיס אשראי על רכישות ב-Aliexpress. ניתן להזמין את הכרטיס החדש באתר ישראכרט או במוקד ההצטרפות הטלפוני של החברה (כוכבית 4545).