ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

הוט מובייל משיקה חבילת 100GB במחיר של 39 ש"ח

חברת הוט מובייל חוזרת לשווק חבילת 100GB: משיקה חבילה חדשה במחיר "שובר שוק" של 39 ש"ח לחודש, למשך שנה. מדובר במחיר הנמוך ביותר שהוצע ביותר בישראל לחבילת 100GB. החבילה החדשה כוללת גם 200 דקות שיחה לחו"ל ליעדים נבחרים בחו"ל והטבת ספק אינטרנט ביתי (9.90 ש"ח לחודש למשך שנה). לקוחות חדשים המצטרפים באתר יהנו מ-SIM בחינם. בתום שנה, מחיר החבילה יעמוד על 109 ש"ח לחודש.

החבילה החדשה מעידה על כך שבהוט מובייל לא מתכוונים לנוח וממשיכים ולהיאבק על גיוס מסיבי של לקוחות חדשים. ייתכן כי הוט מובייל החליטה להשיק את החבילה החדשה כצעד מקדים לקראת כניסתה הצפויה של אקספון לשוק הסלולר (תחת השם We טלקום). נכון להיום, במחיר של 39 ש"ח, ניתן למצוא בשוק חבילות עם נפח מקסימלי של 30GB.

החבילה החדשה של הוט מובייל מייצרת סטנדטים תמחוריים חדשים, מכיוון שהיא מאפשרת לכל צרכני הסלולר ליהנות מחווית "גלישה חופשית" במחיר נגיש. בעבר, שווקו חבילות של 100GB במדרגות מחיר גבוהות של 49-65 ש"ח. בעקבות השקת החבילה החדשה, חבילות של 30GB ו-12GB הפכו ללא רלוונטיות והחברה הפסיקה לשווקן על רקע המבצע החדש.

יש מי שיטען כי חבילת 30GB מספיקה לרוב המשתמשים אך חבילת 100GB תוכל להעניק לצרכן הממוצע והכבד חוויה שונה של "גלישה חופשית", ללא חשש מחריגות, האטות או חסימות. מדובר בנפח כה עצום שגם המשתמשים הכבדים יתקשו לנצל בצורה מלאה.