ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

חברת LG מרעננת את ה-V30 עם יכולות בינה מלאכותית וזיכרון מוגבר: V30S ו-V30S+

חברת LG מציגה שני דגמי V30 משודרגים: V30S ThinQ ו-V30S+ ThinQ. מדובר בשדרוג מינורי לחלוטין, המתבטא בתוספת של זיכרון RAM, נפח אחסון פנימי בתוספת פלטפורמת AR. מכשיר ה-V30S יימכר עם 6GB זיכרון RAM ו-128GB זיכרון פנימי לאחסון בעוד שדגם הפלוס יימכר עם 6GB RAM ו-256GB זיכרון פנימי לאחסון. בנוסף, הדגמים המשודרגים יימכרו בצבעים חדשים – כחול מרוקאי ואפור פלטינום.

המכשירים החדשים ימותגו בליווי השם ThinQ המייצג את היכולות החכמות החדשות של המכשירים, הכוללת פלטפורמת AI (בינה מלאכותית). בין השאר, מצלמת המכשירים החדשים תכלול שכבה של בינה מלאכותית, אשר תאפשר זיהוי חכם של האובייקטים המצולמים והתאמת הגדרות ומאפייני הצילום בהתאם, לצילום אופטימלי. בנוסף, המצלמה תכלול יכולת המכונה QLens המאפשרת לקבל מידע על האובייקטים המצולמים, באמצעות חיפוש תמונות או קבלת מידע צרכני על האובייקט.  המכשירים החדשים יאפשרו גם להתממשק עם מוצרי בית חכם התומכים ב-ThinQ. בנוסף, הפלטפורמה כוללת מנגנון Voice AI המשלב את הסייען הקולי של גוגל – ה-Google Assitant.

למעט שינויים אלו, הדגמים החדשים זהים לדגמי ה-V30 הקיימים – עם מעבד Qualcomm Snapdragon 835, מסך 6 אינץ' ברזולוציית QHD+, סוללת 3300mAh ואנדרואיד 8.0 (אוריאו). LG צפויה לעדכן את מכשירי ה-V30 הקיימים ביכולות ה-ThinQ באמצעות עדכון תוכנה.