ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

חברת Huawei מציגה בברצלונה טאבלטים ולפטופ עוצמתי; תחשוף את ה-P20 ב-27 במרץ

יצרנית הסלולר הסינית Huawei חושפת באירוע מיוחד טאבלטים חדשים תחת השם MediaPad M5 ולפטופ עוצמתי תחת השם ה-Matebook X Pro.

הטאבלטים החדשים יוצעו בגדלים 10.8 אינץ׳ ו-8.4 אינץ׳ – שניהם ברזולוציית 2560×1600 פיקסלים ותצוגת ClariVu לתצוגה משופרת. הטאבלטים כוללים מערכת של 4 רמקולים וסאונד אשר הותאם בשיתוף עם הרמן קרדון. שניהם יוצעו עם תמיכת דור רביעי LTE, הטענה מהירה סוללה המספקת מעל 14 שעות עבודה. החברה גם תציע עט ייעודית – M Pen. בנוסף, החברה תציע דגם Pro מחוזק עם יכולות Desktop.

הלפטופ החדש, Matebook X Pro, כולל מסך 13.9 אינץ׳ ללא שוליים (עד 91% תצוגה), מעבד אינטל מהדור השמיני (עד i7 8550U), מעבד גרפי מתקדם (תלוי דגם – עד NVIDIA GeForce MX150) וכפתור הפעלה למחשב המשלב קורא טביעות אצבע מובנה. עוביו 14.6 מ"מ ומשקלו 1.3 ק״ג. הוא יימכר עם זיכרון RAM בנפח של 8GB או 16GB ועם זיכרון אחסון SSD של 256GB או 512GB. מצלמת ה-webcam שולבה ככפתור נשלף בכפתור המקלדת, כך שהמשתמש יכול לסגור אותה ולשמור על פרטיותו.

המוצרים החדשים ישווקו במדינות ראשונות בעולם החל מחודש הבא. החברה גם הציגה בברצלונה את שבב הדור החמישי הראשון שלה – Balong 5G01 אשר יוכל להציע קצב של עד 2.3Gbps (ברשתות תומכות). החברה גם הציגה מודם סלולרי ביתי תומך דור חמישי (במהירות של עד 2Gbps).

מכשיר הדגל החדש של החברה, אשר יזכה לשם P20, צפוי להיחשף ב-27 במרץ באירוע נפרד שהחברה תקיים בפריז.