ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

שיאומי תפתח במאי חנות דגל רשמית בתל אביב; תשיק בארץ את מוצרי הבית החכם

יצרנית הטכנולוגיה הסינית שיאומי (Xiaomi) תפתח חנות דגל ראשונה בתל אביב, בחודש מאי הקרוב. החנות תנוהל ע״י חברת המילטון, נציגת שיאומי בישראל. במסגרת השקת החנות הראשונה בארץ, החברה תרחיב את מגוון מוצרי שיאומי המשווקים בישראל ותציע לראשונה בארץ את מוצרי הבית החכם שלה.

החנות תפתח במיקום מרכזי בתל אביב בשטח של כ-150 מ״ר – ותתפרש על פני שתי קומות. בחנות תפעל עמדת שירות ללקוחות שיאומי ובהמשך גם יבוצעו תיקוני אקספרס של סמארטפונים.

החברה צפויה למכור בחנות את מגוון הסמארטפונים של שיאומי, אביזרי סלולר, אוזניות חוטיות ואלחוטיות, נתבים, מצלמות אבטחה, מצלמות רכב ואקסטרים, תיקים, מוצרי התאורה החכמה וכאמור מוצרי הבית החכם (תחת המותג Mijia). כמו כן, החברה תשווק לראשונה בישראל את הלפטופים של שיאומי. החברה גם בוחנת השקת ליין הטלוויזיות החכמות של שיאומי בארץ, באמצעות שותפי תוכן. השקת החנות בתל אביב תלווה בהשקת אתר סחר אלקטרוני ישראל שבו צפויים להימכר כל מוצרי שיאומי.

בחודשים הקרובים צפויים לנחות בישראל לפחות 3 סמארטפונים חדשים מבית שיאומי: ה-Redmi Note 5 – הנחשב למוצר עליון בגזרת הביניים, ה-Mi Mix 2S אשר צפוי להיחשף ב-27 במרץ ומכשיר הדגל החדש – ה-Mi 7, אשר צפוי להיחשף יחד עם ה-Mi Mix 2S או מעט אחריו.

ההחלטה של שיאומי לפתוח חנות רשמית בארץ מעידה על התחזקות המותג, הנחשב לאחד המותגים הצומחים ביותר בתולדות שוק הסלולר המקומי והבינלאומי. התרחבות המותג מעבר לזירה הסלולרית תוכל להגביר את האהדה כלפיו ולסייע לחברה להגדיל את מכירות הסמארטפונים שלה.

בתמונה: אבי קורנפלד, מנהל מותג שיאומי בישראל (בחברת המילטון)