ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

אקספון נכנסת לשוק הסלולר: משיקה את רשת הסלולר we4G

ספקית האינטרנט והשיחות לחו״ל אקספון 018 מתרחבת: משיקה רשמית ומסחרית את רשת הסלולר החדשה שלה, תחת המותג we4G. הרשת החדשה תפעל על רשת האנטנות המשותפת של אקספון, סלקום וגולן טלקום (תאגיד CMG). ההצטרפות תתאפשר החל מהיום באתר החברה (we4g.co.il) ובמוקד הטלפוני שלה (כוכבית 0051). הקידומת של החברה היא 051 לרוכשים קו חדש עם מספר חדש.

החברה תתחיל למכור את שירותיה החל מהיום, בעיקר באמצעות אתר האינטרנט של החברה. החברה תציע חבילת דגל במסגרת מבצע השקה לזמן מוגבל, הכוללת שיחות ״ללא הגבלה״, הודעות SMS "ללא הגבלה״ ו-40GB גלישה – במחיר של 29 ש״ח לחודש – עם מחיר קבוע לכל החיים. בנוסף, החברה תציע חבילת 10GB במחיר של 19 ש״ח לחודש, למשך שנתיים. בתום שנתיים, מחירה של חבילת ה-10GB יעמוד על 49 ש״ח. בסיום נפח הגלישה, מהירות הגלישה תואט אך הלקוח יוכל לרכוש הרחבות גלישה חד פעמיות – תוספת 1GB ב-3 ש״ח, תוספת 2GB ב-6 ש״ח ותוספת של 5GB במחיר של 9 ש״ח. כרטיס SIM יוצע בעלות חד פעמית של 19 ש״ח עם משלוח חינם בדואר. משלוח עם שליח בתוך 24 שעות יהיה כרוך בתוספת של 19.90 ש״ח.

ממשק השירות העיקרי יהיה באמצעות אתר האינטרנט של החברה, אשר דרכו הלקוח יוכל לנהל את שירותי הסלולר שלו. החברה הבטיחה כי הכלים שיעמדו בפני נציג השירות הטלפוני יהיו נגישים בצורה מלאה ללקוח גם באתר האינטרנט.

החברה תציע ללקוחותיה חבילות חו״ל מוזלות, החל מ-49 ש״ח ל-0.75GB גלישה, במדינות נבחרות.

החברה בחרה לאמץ את הצבע הכתום כצבע המזוהה עימה, לאחר שפרטנר הפסיקה לעשות שימוש במותג הבינלאומי Orange. תמוה שהחברה שילבה במותג שלה את המונח "4G", אותו היא כנראה תצטרך להשמיט עם המעבר של ישראל לדור החמישי.

ב-we4G מתכוונים להרחיב את פעילות הסלולר לתחום התשלומים הסלולריים והחברה כבר בצעדים מעשיים להשקת פעילות שכזו.

החברה הבטיחה שלא תציע חבילות שמבלבלות את הצרכנים, לא תמכור חבילות המעניקות הנחה על מנויים נוספים, לא תחייב לקוחות שלא הפעילו את הסים, שלא תחסום את הגלישה או תחייב על חריגה בסיום חבילת הגלישה ולא תגבה תשלומים נדידה מופקעים (לשימוש מזדמנים). החברה גם הבהירה שלא תמכור מכשירים, לפחות בשלב זה.