ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

גולן טלקום במבצע תקדימי: 29 ש"ח לחודש – ללא הגבלת נפח גלישה

מפעילת הסלולר גולן טלקום, מקבוצת אלקטרה, משיקה מבצע חדש שובר שוק: חבילת סלולר ללא הגבלת נפח גלישה במחיר חודשי של 29 ש"ח לחודש, למשך שנתיים. בתום שנתיים, מחיר החבילה יעמוד על 95 ש"ח לחודש. לקוחות חדשים יידרשו לשלם תשלום חד-פעמי 50 ש"ח עבור הסים ודמי חיבור. לקוחות קיימים יוכלו לעבור למבצע החדש ללא תשלום דמי מעבר במהלך שבוע ההשקה הראשון של המבצע. המבצע יהיה פתוח להצטרפות החל מה-26 באפריל בשעה 08:00 ועד ה-6 במאי.

המבצע החדש מושק בתגובה לסחרור שהכניסה אקספון את השוק, עם השקת מותג הסלולר החדש שלה we4G, המציע חבילת 40GB ב-29 ש"ח לחודש, עם מחיר קבוע "לכל החיים". פרטנר בתגובה השיקה לציבור הרחב חבילת 100GB ב-29 ש"ח לחודש למשך שנתיים (וחבילת Win Back ייעודית ללקוחות we4G) וכעת מגיעה התגובה של גולן טלקום. פרטנר וגולן טלקום נחשבות לנפגעות הראשוניות המרכזיות מכניסת we4G לשוק (מבחינת מתניידים נוטשים). פלאפון הגיבה באמצעות השקת מבצעים חדשים תחת המותגים המוזלים שלה: חבילת 30GB במחיר של 29 ש״ח לחודש לצד חבילת 100GB במחיר חודשי של 49 ש״ח או במחיר של 39 ש״ח לקו לרוכשים שני קווים ויותר.

זו פעם השניה בתולדות שוק הסלולר שמושקת חבילת סלולר ללא הגבלת נפח. הוט מובייל עשתה זאת לפני מספר שנים (49 ש"ח לחודש למשך שנה עם מחיר המשך של 79-99 ש"ח), אך בתום חודשים בודדים היא הפסיקה את שיווקה והחליפה אותה בחבילה אחרת המוגבלת ל-100GB.