ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

בישראל: המטען האלחוטי הכפול של סמסונג

על רקע החדירה המואצת של מכשירי סלולר התומכים בהטענה אלחוטית, סמסונג משווקת בישראל את המטען האלחוטי הכפול שלה – ה-Multi Wirelss Charging Pad. המכשיר החדש מוצע לרכישה ע"י סאני, המפיצה הרשמית של מוצרי הסלולר של סמסונג, המפעילה גם רשת החנויות של "סמסונג" בישראל. המוצר נמכר במחיר רשמי של 399 ש"ח, שהוא מחיר סביר ביותר למטען אלחוטי כפול של יצרנית מובילה.

המוצר יועד במקור לגלקסי S7, אך תומך כמובן בכל מכשירי הסלולר התומכים בתקן ההטענה האלחוטית Qi. זה כולל כמובן את מכשירי האייפון, על אף צפויים להיטען במהירות נמוכה יותר. אייפונים זקוק למטען אלחוטי תומך 7.5W (מטען שכזה מיוצר בעיקר ע"יMophie ו-Belkin) כדי להיטען במהירות גבוהה. משטח ההטענה הכפול של סמסונג יכול להטעין 3 מכשירים בו-זמנית: שני מכשירים על גבי משטחי ההטענה אלחוטית ומכשיר נוסף באמצעות כבל, אשר יחובר ליציאת ה-USB במשטח. המוצר מסופק עם מטען ייעודי, USB Type C, בעל מטען (ראש) התומך ב-24W. בחזית המוצר 2 נוריות חיווי אשר כל אחת מעידה על כך שמתבצעת הטענה אלחוטית במשטח ההטענה הצמוד לה. כמובן שמרבית המכשירים משמיעים צליל בעת הנחתם על משטח הטענה.

העיצוב הייחודי של משטח ההטענה הכפול של סמסונג, הבנוי כמעין מדרגה עדינה עם צד אחד מוגבה, מאפשר להניח את המכשירים בצורה קלה, נוחה ומהירה על גבי המשטח, בדיוק היכן שממוקמת נקודת ההטענה.