ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

הוט מובייל במבצע תגובה: חבילת 70GB ב-24 ש"ח

באיחור אופנתי, חברת הוט מובייל נזכרה להצטרף לטירוף המבצעים, שהחל עם כניסת We 4G לשוק הסלולר. החברה יצאה בחבילה חדשה ותחרותית, הכוללת שיחות והודעות "ללא הגבלה" עם 70GB גלישה ו-300 דקות שיחה ליעדים נבחרים בחו"ל – במחיר של 24 ש"ח לחודש, למשך שנה. בתום שנה, המחיר החודשי יעמוד על 100 ש"ח. החבילה כוללת הטבת ספק אינטרנט ביתי (הוט-נט) במחיר מוזל של 9.90 ש"ח למשך שנה.

העובדה שהחבילה של הוט מובייל מתייקרת כבר אחרי שנה אחת בלבד ולמחיר מאוד גבוה מורידה מהאטרקטיביות שלה, בהשוואה לחבילות אחרות בשוק. כזכור, מותג הסלולר החדש של אקספון, We 4G, מציע חבילת 40GB במחיר חודשי קבוע של 29 ש"ח, לכל החיים. פרטנר מציעה תחת המותג 012 מובייל חבילת 100GB במחיר חודשי של 29 ש"ח למשך שנתיים (בתום שנתיים: 49 ש"ח), גולן טלקום מציעה חבילה הכוללת גלישה ללא הגבלת נפח במחיר חודשי של 29 ש"ח למשך שנתיים (בתום שנתיים: 95 ש"ח) ופלאפון מציעה תחת המותגים המוזלים שלה חבילת 30GB ב-29 ש"ח לחודש למשך שנתיים (בתום שנתיים: 99 ש"ח).