ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

האם We4G תשיק חבילה משופרת בשבוע הבא?

בימים האחרונים חברת הסלולר We4G מבית אקספון מפרסמת כי בקרוב תפסיק לשווק את חבילת הדגל שלה, המציעה 40GB נפח גלישה במחיר חודשי של 29 ש"ח "לכל החיים". אך בתעשייה תוהים אילו חבילה תציע החברה עם סיום המבצע הנוכחי. האם תתחיל לשווק חבילה מוגבלת בזמן או שמא תציע חבילת "לכל החיים" עם נפח מוגדל? לא ברור.

אין ספק כי We4G הצליחה לבסס את עצמה כמחוללת תחרות ולהשפיע על תנועת הניודים בין חברות הסלולר. בגולן טלקום כבר היום משווקים חבילה "לכל החיים" עם נפח של 60GB במחיר של 37 ש"ח לרוכשים קו בודד או 29 ש"ח לחודש לרוכשים מעל שני קווים.

המחיר שתקבע We4G עשוי למשוך את השוק כלפי מעלה או מטה. חבילה "לכל החיים" היא לא יותר מגימיק, שכן צרכי התקשורת שלנו אינם קבועים לכל החיים. כך למשל, ב-2015 פרטנר שיווקה תחת המותג "012 מובייל" חבילה עם מחיר קבוע לכל החיים, בנפח 3GB. כיום מדובר בנפח זניח ולא רלוונטי. כך גם חבילת 40GB צפויה לאבד מהרלוונטיות שלה בעוד מספר שנים, בוודאי לאחר שתיכנס לפעילות רשת דור חמישי המביאה לצריכה מוגברת עוד יותר של נתונים.