ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

חברת LG חושפת בברצלונה את מכשירי הדגל החדשים שלה: G8 עם זיהוי ידיים ו-V50 עם דור 5

יצרנית הסלולר הקוריאנית חושפת בתערוכת הסלולר העולמית בברצלונה את מכשירי הדגל החדשים שלה, ה-G8 ThinQ וה-V50 ThinQ התומך בדור חמישי.

ה-G8 החדש כולל מסך OLED בגודל 6.1 אינץ׳ ברזולוציית QHD+ בעוד שדגם ב-V50 מצויד במסך 6.4 אינץ׳.

שני המכשירים מצוידים במעבד Snapdragon 855 של חברת Qualcomm, זיכרון RAM בנפח 6GB, חריץ הרחבה לכרטיסי זיכרון ואחסון פנימי בנפח 128GB. בשניהם מצלמת אחורית משולשת (12/16 מגה-פיקסל) – עדשה רגילה, עדשת Superwide ועדשת Telephoto.

בדגם ה-V50 מצלמת סלפי כפולה בעוד שבדגם ה-G8 תמצאו מצלמה קדמית מתקדמת, תומכת עומק – Z Camera, המאפשרת זיהוי פנים ביומטרי, מאובטח, ברמה גבוהה ביותר. ב-LG גם הוסיפו מנגנון לזיהוי ידיים (וריד/עורק) כך שניתן לפתוח את המכשיר על ידי הנפת היד מול המצלמה הקדמית, גם במצב שבו הטלפון מונח על גבי שולחן. החברה גם תשתמש במנגנון כדי לאפשר למשתמש לבצע פעולות וקיצורי דרך ע״י מחוות של הנפת היד – AirMotion. מי שרוצה יכול גם להשתמש בקורא טביעות אצבע בגב המכשיר.

בדגם ה-G8 סוללת 3500mAh בעוד שדגם ה-V50 כולל סוללת 4000mAh – שניהם תומכים בהטענה מהירה. המכשירים כוללים עמידות מוגבלת בפני אבק ומים, בתקן IP68.

לדגם ה-V50 החברה תציע אביזר חיצוני המאפשר ליהנות ממסך נוסף למכשיר בגודל 6.2 אינץ׳, אשר יימכר בנפרד. ה-V50 כאמור תומך גם ברשתות דור חמישי בעוד שה-G8 תומך עד לרמת 4G.