ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

Nubia חושפת צמיד חכם סלולרי – ה-Nubia Alpha

יצרנית הסלולר הסינית Nubia חשפה בברצלונה את ה-Nubia Alpha, סמארטפון חדש בתצורת צמיד לביש. המכשיר החדש מצויד במסך OLED גמיש בגודל 4 אינץ' ברזולוציית 960×192 פיקסלים (צר וארוך), הנמתח לאורכה של הרצועה (כמחצית מהרצועה הוא מסך) וביחס תצוגה של 36:9. המכשיר מיוצר בשיתוף עם חברת Visionox, המתמחה בפיתוחי OLED.

ה-Alpha מצויד ב-1GB זיכרון RAM, נפח אחסון פנימי של 8GB וסוללת 500mAh, אשר אמורה להספיק ליום-יומיים שימוש בהתחשב בגודל המסך. ה-Alpha יוצע גם בגירסה סלולרית, הכוללת שיחות וגלישת דור רביעי, הפועלת באמצעות eSIM וגם בגירסת Bluetooth המתחברת לנייד. המכשיר פועל באמצעות מערכת הפעלה קניינית של Nubia, התומכת במחוות ידיים. המכשיר פועל באמצעות מעבד מיוחד Snapdragon Wear 2100 של חברת Qualcomm.

ה-Alpha משלב גם מד דופק לב ומנגנון למדידה שינה. גירסת ה-Bluetooth של הצמיד הסלולרי תצויד גם במצלמת 5 מגה-פיקסל, התומכת גם בצילום וגם בשיחות וידאו.

גירסת ה-Bluetooth של ה-Nubia Alpha תשווק בעולם החל מחודש אפריל במחיר של 450 אירו. הגירסה הסלולרית תימכר החל מהרבעון השלישי ב-550 אירו לדגם הרגיל או 650 אירו לגירסה המשלבת זהב 18 קארט.

יצרנית הסלולר Nubia החלה את דרכה כחברת בת של יצרנית הסלולר ZTE, אשר רצתה לפתח מותג מתמחה. כיום, הפחיתה ZTE את הבעלות בחברה ונוביה הפכה לחברה הפועלת עצמאית לחלוטין. מוצרי Nubia משווקים בישראל ע"י רשת באג, המשווקת כיום את ה-Nubia M2 ואת ה-M2 Lite. בשלב זה אין מידע לגבי מכירת ה-Alpha בישראל.