ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

באג תייבא רשמית את שואבי האבק הרובוטיים של Roborock

שואבי האבק הרובוטיים של Roborock, מבית שיאומי, נוחתים בישראל רשמית. שואב האבק הרובוטי ממותג שיאומי (מתוצרת Roborock) לצד הדגם החדיש יותר (S50/S5) הנמכר תחת המותג Roborock – נחשבים לשואבים מובילים ומבוקשים, מהנמכרים ביותר בישראל.

ברשת באג מציינים כי פעלו בשנה האחרונה לייבא את מוצרי Roborock בצורה רשמית, עם מעטפת שירות ואחריות רשמית מטעם היצרן, לרבות הפעלת מעבדת תיקונים רשמית וגישה לחלקי חילוף ואביזרים מקוריים. כעת, זכתה באג בזיכיון הבלעדי לייבוא רשמי של מוצרי רובורוק לישראל ותספק ללקוחותיה שירות ואחריות של יבואן רשמי.

השואב הרובוטי של Roborock מדגם S5, המכונה לעיתים ״הדור השני של שיאומי״, יימכר בסניפי רשת באג, במחיר של 1,449 ש״ח – למכשיר מיבוא רשמי של הרשת. מדובר במחיר תחרותי, בהתחשב בכך שהוא דומה למחירים המוצעים ע״י היבואנים המקבילים.

אמיר מודן, מנכ״ל באג: ״השואבים של ROBOROCK מצטרפים לחטיבת החשמל לבית של באג והם מככבים ומנצחים בעולם בכל סקירה והשוואה מול המתחרה המוביל. בשנה האחרונה ישראלים רבים כבר רוכשים את השואבים של המותג ואנחנו מאמינים שאודות למחיר תחרותי, שירות, תמיכה טכנית ואחריות שבאג מעניקה במעל ל 80 נקודות בפריסה ארצית , יגרמו לצרכן להבין שמוצרים הדורשים שירותים שלאחר הקניה עדיף לקנות מהיבואן הרשמי. בחודשים הקרובים יושקו בארץ מוצרים חדשים של ROBOROCK בסמוך להשקה העולמית"

חברת Roborock זכתה להשקעה מצד Xiaomi (שיאומי) בשנת 2014 ומאז הפכה לחלק מ-Xiaomi Ecological Chain – רשת של חברות ששיאומי תומכת בהן, מעורבת בפעילותן ומסייעת בשיווק מוצריהן. מוצרי Roborock מתממשקים באפליקציית הבית החכם של שיאומי ונמכרים בחנויות שיאומי ברחבי העולם.