ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

גולן טלקום משיקה חבילת 100GB במחיר של 29 ש"ח "ללא הגבלת זמן"

שוק הסלולר רותח בעקבות השקת חבילת הדגל החדשה של מחוללת התחרות We4G ובגולן טלקום לא נשארים חייבים. בגולן הציגו היום חבילת סלולר חדשה, בנפח 100GB, המוצעת במחיר חודשי של 29 ש"ח, ללא מגבלת זמן. כלומר, בחבילה לא מוגדרת נקודת סיום שלאחריה המחיר החודשי קופץ.

אך בשונה מ-We4G, המתחייבת בצורה עמוקה בפני לקוחותיה על מחיר קבוע לכל החיים (בחבילות "לכל החיים"), בגולן טלקום מעדיפים לשמור לעצמם את הזכות לייקר את החבילה החדשה בכל עת. לפיכך, ככל שגולן בחרה להזהיר את הלקוחות מהתייקרות אפשרית ולא להתחייב להימנע מייקור החבילה בעתיד, ההבטחה השיווקית "ללא הגבלת זמן" היא פחות או יותר חסרת בסיס ברמה המעשית-משפטית. יותר נכון לכנות את החבילה של גולן "חבילה ללא מועד התייקרות ידוע".

בהסכם ההתקשרות נכתב:
"…החברה רשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי ובהתאם להוראות הרישיון שלה, לשנות את תנאי החבילה מעת לעת, לשנות (להעלות או להוריד) את מחיר החבילה ו/או את תכולתה ו/או את היקף השירותים הנכללים בה, והודעה על כך תישלח למנוי מראש בהתאם להוראות הרגולציה והדין הרלוונטיות."

המבצע החדש יימשך עד ה-15 במרץ, אלא אם החברה תיבחר להאריכו. לקוחות חדשים ישלמו 49 ש"ח עבור כרטיס SIM – תשלום חד-פעמי גבוה מאוד, המהווה חסם משמעותי בפני מצטרפי גולן טלקום. לקוחות קיימים של גולן טלקום יוכלו לעבור לחבילה החדשה באמצעות האתר בתשלום חד פעמי של 25 ש"ח.