ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

וואווי רוצה שתחכו: מפרסמת טיזר לקראת חשיפת מכשיר הדגל החדש – P30

יצרנית הסלולר הסינית וואווי יוצאת בטיזר ראשון לקראת ההשקה הצפויה של ה-P30, מכשיר הדגל החדש של החברה הצפוי להיחשף ב-26 במרץ באירוע מיוחד שהחברה צפויה לקיים בפריז. תחת סדרת ה-P30 החדשה, החברה צפויה להציג לפחות שני דגמים – P30 ו-P30 Pro. ייתכן כי החברה תציג באותה הזדמנות גם דגם שלישי, P30 Lite, עם מפרט מוחלש.

על פי ההערכות, המכשיר החדש צפוי לכלול מערכת צילום חדשה ומתקדמת,עם מנגנון זום אופטי X5 (בשילוב של עד X10 זום היברידי). אין ספק כי המכשיר החדש יכלול גם קורא טביעות אצבע מתחת למסך, שוואווי הייתה מבין הראשונות לשלב בצורה מסחרית בסמארטפונים, עוד ב-Mate 20.

השקת המכשיר מתבצעת על רקע ההשקה הגלובלית של מכשירי הדגל המתחרים – הגלקסי S10 של סמסונג, ה-G8 של LG וה-Mi 9 של שיאומי. בוואווי כבר החלו לפרסם קידומים בגוגל לקראת החשיפה הגדולה ("שווה להמתין לו"), ככל הנראה, כדי להניע את הרוכשים הפוטצניאלים להמתין עד להגעתו של ה-P30.

ה-P30 נחשב למכשיר חשוב מבחינת החברה ועשוי לשחק תפקיד משמעותי בייצוב של המותג בישראל. רק לאחרונה, החברה הקימה בישראל נציגות מקומית ("וואווי ישראל") לניהול השוק הישראלי ומינתה סמנכ"לית שיווק ומנהלת מכירות. לאחרונה, החברה גם לאחרונה את אתר האינטרנט הרשמי שלה לעברית, צעד נוסף המעיד על רצינותה לפעול בצורה מלאה בישראל.