ברוכים הבאים ל-pocket
תובנות ומבט מעמיק על צרכנות, סלולר, תיירות, שיווק, תקשורת וטכנולוגיה. ביקורות, דיווחים וניתוחים על מוצרים, שירותים, חוויות וחידושים לצרכן

סלקום במבצע אגרסיבי ליום הבחירות: חבילת 80GB במחיר קבוע של 25 ש"ח

חברת סלקום יוצאת במבצע אגרסיבי לרגל יום הבחירות, במסגרתה מציעה החברה (היום ומחר בלבד) חבילת סלולר הכוללת שיחות והודעות "ללא הגבלה" ו-80GB נפח גלישה במחיר חודשי 24.90 ש"ח. לטענת החברה, המחיר המוצע היא מחיר קבוע שלא מתייקר בתום שנה.

החבילה החדשה של סלקום ככל הנראה נולדה בעקבות התחרות מצד חברת הסלולר We4G (אקספון), אשר מציעה בימים אלו חבילת 80GB במחיר חודשי "לכל החיים" של 33 ש"ח. אך בשונה מ-We4G, לא ברור כמה התחייבות של סלקום למחיר קבוע היא קשיחה והאם החברה תבחר להעלות בעתיד את מחיר החבילה.

המהלך של סלקום עשוי לייצר תגובה בכל השוק, שכן מחיר של 25 ש"ח ל-80GB נחשב לאטרקטיבי מאוד, אך בשלב זה, סלקום כמנהגה מקפידה להציף את המבצעים האגרסיביים שלה בעיקר באמצעות נקודות המכירה ומוקד המכירות הטלפוני ונמנעת מהצגתם "על המדף" – באתר החברה או בתקשורת.

הסיבה לכך נובעת ככל הנראה מהעובדה שלסלקום אין מותג מוזל עצמאי, כמו לפרטנר ופלאפון ולכן היא נאלצת לכאורה לייצר הפרדה בחשיפת המבצעים, כדי למנוע קניבליזציה של המחירים בקרב לקוחותיה הקיימים, לרבות לקוחותיה העסקיים. באתר סלקום, החברה מציגה כרגע חבילות סלולר במחיר התחלתי של 49 ש"ח (לחבילת 30GB) – שהן בעיקר חבילות ראווה שאינן משקפות את המחירים האמיתיים והזולים ביותר שהחברה מציעה בפועל ללקוחות הפונים אליה.