PDA

View Full Version : 012 mobile-התחברות ורשמים ראשוניים

matanrl
27-09-2012, 01:15
לכל גולשי הפורום,לפני מספר ימים התחברתי ל012 mobile (אורנג'), יש לציין שבעבר הייתי לקוח של אורנג' רשת האם והייתי מאוד מרוצה מהשירות אך כמובן מאוכזב כל פעם מחדש מהמחיר. לכשייצאו 012 mobile אמרתי מה טוב גם מחיר נמוך וגם שירות של אורנג'. קודם כל תהליך ההצטרפות היה פשוט וקל. ניגשתי לסניף yellow הקרוב למקום מגוריי קניתי כרטיס sim במחיר זול במיוחד 33 ש"ח, ולאחר מכן כל שעליי היה לעשות הוא פשוט לגשת ולהפעיל את אתר האינטרנט של 012 mobile, בתהליך קצר ופשוט שכלל הזנת פרטי החבילה שבחרתי, לאחר מכן הזנת פרטים אישיים ופרטי תשלום+מספר לניוד ומאיזה רשת המספר מנוייד וזהו התהליך הושלם בדיוק תוך כ3.5 שעות כולל הניוד, יש לציין שכבר בעת סיום התהליך הסים מאוקטב עם מספר זמני ולאחר מכן ברגע שהניוד הושלם מקבלים הודעת sms שהניוד אכן בוצע בהצלחה.
הגלישה באופן אישי עובדת לי מהר מאוד במכשיר הIPhone 4s שלי, ואין לי כלל תקלות בשיחות/בהודעות,
כמו כן, כל בעיית שירות שהייתי צריך את השירות שלהם פניתי פשוט דרך הצ'אט באתר שלהם ועזרו לי מאוד בכל בעיה שהיא אכן שירות טוב ויעיל במיוחד.
כולי תקווה שהמותג משנה הזה יישאר פעיל ובאותה מתכונת ולא כמו מתכונת הרשת האם אורנג' שדואגת להעלות מחירים תמידית למרות שמאז ומתמיד השירות באורנג' היה מעולה.

בכל מקרה, היה כיף מאוד לעבור ל012 mobile בקלות ובנוחות.

nturgeman
27-09-2012, 17:09
כמה מהירות מקבל? תוריד ספיד טסט

matanrl
27-09-2012, 18:12
להלן תוצאות בדיקות המהירות ב012 Mobile: בכל מקרה המהירות הממוצעת להורדה 2 מגה, בהעלאה בין 0.5 מגה למגה העלאה בכל מקרה זה מהירות סבירה לכל היותר.
http://www.flickr.com/photos/matanhayun/8029730185/
http://www.flickr.com/photos/matanhayun/8029729991/
http://www.flickr.com/photos/matanhayun/8029724560/

matanrl
27-09-2012, 18:19
בעיקרון אגב בשיחת צ'אט שקיימתי עם נציג ב012 Mobile נטען בפניי כי ברגע שעוד לא עוברים את מכסת הגלישה המהירות אמורה להיות עד 5.5 מגה להורדה ולהעלאה עד 2.5 מגה לאחר מכן המהירות יורדת ל128kbps גם בערוץ העולה וגם בערוץ היורד יש לציין שמעולם לא הגעתי למהירות שצויינו למעט פעם אחת שהצלחתי לגרד 4.5 מגה מהרשת וזה היה בשעה 02:00 בלילה.

nturgeman
27-09-2012, 19:56
קליטה גרוע 2-3 קווים בהוט אני עם מלאה בכל מקום כמעט ומהירות של 4-5 תמיד לא לחכות 2 בלילה

matanrl
27-09-2012, 20:20
נכון אבל אל תשכח שהוט מובייל זה בעצם אבולוציה מודרנית של רשת מירס,רשת מירס למי שלא מכיר אני הייתי לקוח שלהם בתקופת הצבא זה רשת שהייתה מתגמלת עובדים לפי כמה לקוחות הוחתמו ביום על התחייבויות מחדש ל36 חודשים,רשת מירס זה אותה רשת שהמציאה כל מיני שירותי תוכן למיניהם כמו כל מפעילי הקרטל על מנת להמציא חיובים מיותרים בחשבון הבנק. עובדה שעכשיו הם מתפארים שיצא בהוט מובייל שירות שיר בהמתנה כמובן עוד שירות תוכן מפוקפק שנועד לקחת כסף על לא כלום בנוסף לכך שרשת הוט ידועה ברמת השירות הגרועה שלה אני זוכר שהייתי לקוח של הוט מובייל בתוכנית 10 אג' אין להם בירור מצב חשבון ואין גם הגבלת סכום ככה בקלות לקוח יכול להיכנס לחריגות גבוהות בחשבון זה בושה.
לעומת זאת ב012 mobile נכון שזה רשת אורנג' שכרגע מצבה לא הכי שוס אבל לפחות יש קדמה יש בירור מצב חשבון,יש עם מי לדבר שאין את זה בחברות החדשות ותאמין לי שניסיתי על בשרי כל חברה כולל גולן טלקום והיה על הפנים בינתיים 012 mobile לא מאכזבים אותי.

nturgeman
27-09-2012, 23:17
נכון אבל אל תשכח שהוט מובייל זה בעצם אבולוציה מודרנית של רשת מירס,רשת מירס למי שלא מכיר אני הייתי לקוח שלהם בתקופת הצבא זה רשת שהייתה מתגמלת עובדים לפי כמה לקוחות הוחתמו ביום על התחייבויות מחדש ל36 חודשים,רשת מירס זה אותה רשת שהמציאה כל מיני שירותי תוכן למיניהם כמו כל מפעילי הקרטל על מנת להמציא חיובים מיותרים בחשבון הבנק. עובדה שעכשיו הם מתפארים שיצא בהוט מובייל שירות שיר בהמתנה כמובן עוד שירות תוכן מפוקפק שנועד לקחת כסף על לא כלום בנוסף לכך שרשת הוט ידועה ברמת השירות הגרועה שלה אני זוכר שהייתי לקוח של הוט מובייל בתוכנית 10 אג' אין להם בירור מצב חשבון ואין גם הגבלת סכום ככה בקלות לקוח יכול להיכנס לחריגות גבוהות בחשבון זה בושה.
לעומת זאת ב012 mobile נכון שזה רשת אורנג' שכרגע מצבה לא הכי שוס אבל לפחות יש קדמה יש בירור מצב חשבון,יש עם מי לדבר שאין את זה בחברות החדשות ותאמין לי שניסיתי על בשרי כל חברה כולל גולן טלקום והיה על הפנים בינתיים 012 mobile לא מאכזבים אותי.
הם חייבים שיר בהמתנה בגלל עסקים ומי שלא רוצה לא ירנה. אני בהוט מובייל חודש קודם 29 שעות שיחה 4508 הודעות 89₪ בדיוק

hagai
28-09-2012, 16:10
נתנאל - יש סתירה בהודעתך. אתה מתלונן על איכות הקליטה אבל יש לך גלישה מהירה?
היו לי 3 קוים בהוט - שניים מהם עדיין פעילים עם מכשירי 5800 בוגרי אורנג', כלומר ללא כיסוי 850 מה"צ. אין לי שום בעיות קליטה, אבל הקוים משמשים לשיחות בלבד. הקו השלישי שימש לא מעט לאינטרנט והגיע למהירויות הורדה של 6-7 מס"ש (כאשר מגבלת המכשיר 7.2 מס"ש). מסיבות שונות קו זה נוייד לגולן - כך שהמהירות ההורדה ירדה קצת אבל יש יתרונות אחרים.

מתן - שירות הלקוחות של הוט אכן גרוע מאוד, זמן תגובה ארוך מאוד בשירות הטלפוני.

עוד חסרון משמעותי בהוט - בעיות בתפעול ה-callback מחו"ל. התגברתי בעזרת WiFi וסקייפ.

לגבי שירותי התוכן - מדובר בבזבוז זמן וכסף מוחלט, במיוחד כעת, כאשר הגלישה באינטרנט למעשה אינהמוגבלת. לטעני השיר בהמתנה הוא אחד הדברים המעצבנים שאנינתקל בהם - כל פעם שאני נתקל בתופעה זו מתחשק לי ללחוץ על end. גם הפרסומות העצמיות של עסקים לא יותר טובות.

nturgeman
28-09-2012, 16:59
התכוונתי ב 012 ואורנג קליטה גרועה . בקושי 2 3 קוים יש. ובהוט בכל מקום הקליטה מלאה כולל אינטרנט מהיר כל היום לא לחכות שלא יהיה עומס בשביל שיהיה מהיר

cashcash
28-09-2012, 17:23
הייתי בפלאפון בשנה האחרונה אחרי שעשיתי נייוד מסלקום סבלתי מבעיות קשות של קליטה בבית עד כדי כך שהייתי נשאר שעות ללא קליטה אלא אם הייתי שם את המכשיר בחלון.(מכשיר שלא תומך ב-850).
בדיוק אתמול עברתי ל-012 מובייל ויש קליטה מעולה בבית. לגבי האינטרנט, בבית כעיקרון אני גולש על ה-wifi אבל בחוץ אני עדיין צריך לבדוק מהירויות.
סה"כ נראה לי דיי מעולה לעומת הסבל הקשה שעברתי בפלפאון.

nturgeman
28-09-2012, 18:50
כנראה יש אצלך בעיות של תדר 2100 אז בגלל שאינלך 850 היו בעיות

matanrl
28-09-2012, 18:56
רשת פלאפון (רמי לוי) מאז ומתמיד הייתה רשת חריגה. זה התחיל בזה שהם ביססו עצמם על רשת הcdma שלה יתרונות משל עצמה כמו איכות שיחה מעולה ואפשרות תיאורטית להגיע למהירות יעילה יותר בתקן ev-do rev a אבל וזה אבל גדול הרשת בנויה בצורה א-סינכרונית כלומר ברגע שאתה מוציא שיחה אינך יכול לגלוש בו זמנית באינטרנט וזה בעצם חסרון משמעותי לעומת הGSM. עד שברשת פלאפון התעוררו באיחור משמעותי הם העדיפו לזנוח את ההשקעה הנוספת בדור 2 כמו שאר המפעילות שכיום משמש כתדר גיבוי במקרה ואין כיסוי דור 3 באיזור בו נמצאים. או אז הם השקיעו בדור 3 וגם אז העדיפו להיות חריגים ולבסס את הרשת על תדר 850 שהוא תדר מעולם הUMTS האמריקני,מרבית המכשירים המגיעים לארץ מגיעים בגרסתם האירופאית שכוללת תמיכה מובהקת בתדר הדור 3 האירופאי 2100,מיותר לציין שמכשירים התומכים בתדר ה850 עדיין נחשבים לגירסה אמריקאית והם יקרים יותר, ושוב רשת פלאפון עושה שימוש בתדר 2100 רק כתדר ליציבות ומהירות נתונים גבוהה ברשת,בקיצור לפלאפון יש בעיה קשה של תדרים ואם הם לא יתחילו לבסס את הרשת על 2100 עדיין יהיה להרבה לקוחות שבלי מכשירים תואמים בעיות קליטה קשות. לכן גם אני ב012 מובייל ואני מרוצה מאוד יש לי קליטה מלאה בכל מקום וגם האינטרנט מגיע לי למהירויות די סבבה סביב ה2 מגה ומעלה שזה מספיק לי בסלולארי צריך גם לזכור שעדיין זה טלפון סלולארי ולא מחשב נייד.

ylnadav
28-09-2012, 19:27
מתן -
א. על אילו תדרים בדיוק עובדת רשת סלקום?
ב. אמנם פלאפון דפקו אותי לא פעם ולא פעמיים, איימתי עליהם בתביעה ייצוגית (הם נכנעו בסוף וקיבלתי כל מה שרציתי..), אבל אני יכול לומר בצורה אובייקטיבית שהם הרשת הכי מהירה וגם הכי יציבה, ובעלת הקליטה הכי טובה. תמיד באיזורים נידחים כשלכל החברים שלי אין קליטה - אני עם קליטה כמעט מלאה.
ג. נכון, יותר קשה למצוא טלפונים שמתאימים לumts 850 בארץ. לעומת זאת לא ידוע לי על מכשירים שעולים יותר בגלל שהם מתאימים לתדרים אחרים.
ד. לא יזיק לך ללחוץ מדי פעם על enter. מקש נהדר במקלדת!

cashcash
28-09-2012, 19:41
אין ויכוח לגבי המהירות של פלאפון, לגבי הקליטה אני לא מבין למה החליטו להתמקד על התדר שלרו. המכשירים אין בארץ

ylnadav
28-09-2012, 20:02
כ"שקבעו" את התדר - אף אחד לא היה קונה מכשירים בשוק החופשי. יכול להיות שהם עשו בחירה לא נכונה, אבל להסתכל בדיעבד זה לא הכי חכם...
http://www.youtube.com/watch?v=cqkI691dxNg

hagai
28-09-2012, 20:24
מתן, אני לא מכיר את מפות הפרישה של פלאפון, אבל עם 5800 שפועל רק על 2100 מה"צ אין לי שום בעיית קליטה (סים של הוט - רשת פלאפון).
נדב - סלקום פועלת ב-gsm 1800 שמבחינת התפשטות גלים מתנהג דומה מאוד ל-3g2100, וכן -3g2100. הכיסוי מצויין. השמועה אומרת שסלקום גם החלה לפרוש עמדות 3g850 ומנצלת פסי תדרים שהתפנו עם סגירת רשת ה-tdma (כמו פלאפון שאני מניח שפרשה רשת 2g850 על מנת לנצל תדרים שהתפנו עם סגירת רשת ה-namps)

shlomi69
28-09-2012, 22:06
קצת ערבבתם נתונים ושמועות.
סלקום משתמשת לצורך הדור השלישי בתדרים 3g 2100 וכן 3g 850 שקיים עוד מרשת הtdma
פלאפון משתמשת רק בדור שלישי בתדרים 2100 וגם 850 שנותר לה מרשת ה cdma שהולכת ומתרוקנת.
למעשה כיום בישראל הרשתות שעובדות בדור שלישי בתדרים 2100 ו 850 הן: פלאפון, רמי לוי, הוט מובייל, סלקום, הום סלולר, וגולן טלקום
הרשתות שעובדות בתדרי דור שלישי 2100 ו 900 הן: פרטנר, יופון, ו012מובייל שזה למעשה פרטנר.

דהיינו: בישראל יש יותר חברות שעובדות בתדרים האמריקאים מאשר חברות שעובדות בתדרים האירופאים.
אני יודע שלא התייחסתי לתדרי הדור השני כי אני מניח שחברי הפורום הם צרכני דאטה כבדים ולכן תדרי gsm/gprs פחות רלוונטיים עבורם

תדרים נמוכים מתפשטים בצורה יותר יעילה ובעקבות ההתקדמות בטכנולוגיות הדחיסה הם גם יכולים להעביר נתונים בקצבי דור שלישי ולכן הם נחשבים לאיכותיים.
רק לסבר את האוזן, בהרבה מקומות בעולם מוקמות רשתות lte (דור רביעי) בתדרים של 700-800 למרות שהתדר הרשמי של ה lte זה 2600.

matanrl
29-09-2012, 13:48
shlomi69 שלום, אתה מערבב בין נתונים ולטובת גולשי הפורום אציין מספר עובדות, סלקום סגרה לא מזמן את רשת הTDMA הישנה ועכשיו החלה להקצות ולפרוס אנטנות דור 3 בתדר 850 שנועד לעבות את מערך הרשת ולהקנות לה יציבות וביצועים טובים יותר אבל התדר המרכזי נכון להיום הוא 2100 בדור 3.
ולכן באם תשתמש במכשיר בעל תדר 2100 בלבד ברשת סלקום הקליטה תהיה אף היא יציבה לחלוטין כי גם בהיעדר תדר דור 3 המכשיר מדלג היישר לדור 2 בצורה שקופה מה שלא קיים כלל ברשת של פלאפון שלה אין דור 2 כגיבוי ולכן מכשיר בלי תדר 850 נתקל בבעיות של חוסר קליטה כלל.
כנ"ל גם לגבי רשת אורנג' שלה בהיעדר איזורי קליטה דור 3 המכשיר מדלג ישירות לדור 2 ולכן יש גיבוי,זה שתדר נמוך מתפשט בצורה יעילה ובעל חדירות מבנים יותר טובה אין על כך עוררין אבל מכאן ועד להגיד שלרשת פלאפון אין בעייתיות מסויימת בוודאי שיש הרי מכיוון שהם קניית מכשיר סלולארי הופכת ליותר ויותר נפוצה מהשוק החופשי מאשר מהחברות הרי שהרבה אנשים קונים מכשיר התומך בתדר 2100 בלבד וככה נתקלים בבעיות קליטה ואינם מבינים למה ומה בדיוק הסיבה ועל כאן הדיון...

ylnadav
29-09-2012, 15:21
כל אחד פה אומר דברים נכונים, ובסוף אני מרגיש שאנחנו טוחנים מים:
1. פלאפון עובדת (מלבד הרשת הישנה כמובן) על umts850/2100 בלבד. (כמובן כמו שדיברנו, 850 זה התדר ה"מבוסס" וה2100 זה תדר שהוא לא מושלם בכל חלקי הארץ, והוא טוב להגברת המהירות)
2. סלקום עובדת על אותם תדרים umts850/2100, ועל gsm1900 בלבד.
3. אורנג' עובדת על תדרים umts2100 ועל gsm900/1800
4. היום לרוב המכשירים יש קליטה בכל תדרי הgsm שדוברו כאן.
5. למכשירים "אמריקאים" יש תדרי umts שמתאימים לפלאפון ולסלקום. זה היה נכון עד לא מזמן. כיום זה כבר כמעט לא רלוונטי, לדגמים החדשים.

6. אתן דוגמה על האייפון5 - יש לו 3 דגמים.
שלושתם תומכים ב3 תדרי הgsm שציינתי (900, 1800, 1900). גם שלושתם תומכים בשני תדרי הumts שציינתי (850, 2100).
כלומר, אם כרגע יש לי אייפון 5 - ואני מעוניין בקליטה הטובה ביותר - אני אבחר בפלאפון. (אם אני באמת רוצה קליטה טובה אני אעבור לכמעט כל מדינה שהיא באירופה ואגלוש בlte)
7. גם לאייפון4s יש את כל התדרים המדוברים - gsm וגם umts. תחשוב על כמות האנשים שיש להם את המכשיר...
8. גם לi9100 וגם i9300 יש את כל התדרים המדוברים...

עכשיו נתתי לך את שלושת הדגמים הכי פופולריים בארץ, וכולם תומכים ברשתות הקיימות.

9. אם תקנה מודם שמתאים לadsl ותרצה להשתמש בו כמודם כבלים- האם תוכל? לא. אבל אתה לא תעשה את זה, כי אתה יודע לבדוק לפני שאתה קונה.
אדם שקונה טלפון ב1,000 ש"ח ויותר, ולא בודק אם הוא מתאים לרשת שלו - זאת אשמתו. אני מסכים שיש בעיה של מוּדעות בארץ. יכול להיות שזה טוב לחברות כי זה מונע התניידות, אבל זה הולך ונעלם (כשכמות המכשירים שתומכים בכל התדרים הולך וגדל), לכן חבל לדבר על זה...

שבוע מצויין וחגים שמחים ומשמינים לכולם

matanrl
29-09-2012, 15:32
ylnadav כל הכבוד עשית סיכום מעניין לכל הטחינה שהייתה כאן בפורום, בכל מקרה מה שאני רציתי להגיד בפוסט הזה זה לתת חוות דעת על ההתרשמות שלי מ012 Mobile הלא זה רשת אורנג' פשוט המותג המוזל. בתכל'ס אני מרוצה מאוד כי השירות של הוט זוועתי והשירות של גולן טלקום לדעתי טעון שיפור ובכלל לגולן באופן כללי יש בעיה קשה של ערוצי הפצה ושיווק ובקצב הזה אם הם לא יישנו את זה ומהר אז זה יהיה חבל כי זה בעצם הרג עצמי ווידוא הריגה לאחר מכן ואז המחירים יתחילו לזחול כלפי מעלה. בכל מקרה שיהיה לכולם שבוע מצויין ואכן חגים שמחים ומשמינים במיוחד.

hagai
29-09-2012, 18:58
נדב - שתי הערות:
1. סלקום משתמשת ב-GSM1800. אין בארץ אף רשת המשתמשת בסטנדרד האמריקאי של GSM850 ו\או GSM1900
2. בדי הרבה מדינות נפרשו רשתות LTE - אבל מדובר בפרישה מוגבלת מאוד - רק בערים מרכזיות.
3. סטנדרד ה-LTE מאפשר בחירה במבחר גדול של פסי תדרים בהתאם לרגולציה בכל מדינה. חלק מהפסים מאפשר מחזור תדרים שהתפנו עם סגירת רשתות ישנות.
4. בארץ יש בעיה שפס ה-2.6 גה"צ טרם אושר לשימוש בגלל דרישות מערכת הביטחון.
b

ylnadav
30-09-2012, 02:59
1. צודק, טעות. יותר מדי מספרים גרמו לי לבלבול. כמו שהיה במבחנים במתמטיקה בימי התיכון "טעות נגררת".
2. רק בערים המרכזיות = עשרות מיליוני בני אדם.
3-4. http://thecom.co.il/article.php?id=17336
"דרישות" מערכת הביטחון זאת מילה יפה לכך שצה"ל, כרגיל, חושב שהוא צבא שיש לו מדינה?

nturgeman
02-10-2012, 00:28
מהירות בהוט מובייל
http://up356.siz.co.il/up1/cimymnzlnd2r.png (http://www.siz.co.il/)

matanrl
04-10-2012, 12:30
כן המהירות באינטרנט של הוט מובייל גבוהה זה נכון אבל מה עם השירות לראייה הנה זמן ההמתנה שחברה שלי נאלצה להמתין בניסיון לתפוס את הוט מובייל,בסוף גם היא עברה כמוני ל012 מובייל והיא מרוצה מאוד,שירות מעולה.
אני מעדיף להיות ברשת עם שירות נורמלי יותר מאשר חברה עם שירות בלתי ניתן להשגה:
http://up355.siz.co.il/up1/5j2mmjcmftim.jpg (http://www.siz.co.il/)

matanrl
04-10-2012, 12:35
ב012 מובייל אני יכול להשאיר פניית שירות בפייסבוק והם תמיד עונים תוך זמן קצר, או שאני יכול לדבר עם נציג בצאט שעונה בדיוק תוך 2-3 דקות זה דברים שאין בחברות החדשות שכידוע השירות אינו מנת חלקם.

nturgeman
04-10-2012, 13:06
הוט עונים מהר בזמן האחרון

matanrl
04-10-2012, 16:58
כן אולי ביום כיפור הם עונים מהר כי אף אחד לא מתקשר אליהם חח האמת שזה עצוב דווקא מתחרה חדש בשוק לדעתי היה צריך להיערך מראש ולא להיכנס בצורה שכזאת לתחרות.

cashcash
04-10-2012, 17:05
אני התחברתי אליהם (012) לפני שבוע ואני דיי מרוצה מהרשת מהירות קליטה וכו', אבל ביום שהתחברתי הייתה לי איזו שאלה ששאלתי במייל ורק היום חזרו אליי עם תשובה שהיא כבר לא אקטואלית ולא נכונה בעליל.
אולי במייל הם לא עונים מהר ובצ'ט כן או בפייסבוק כן לא בדקתי. בכל מקרה זה לא היה דחוף.

matanrl
04-10-2012, 18:13
אני התחברתי אליהם (012) לפני שבוע ואני דיי מרוצה מהרשת מהירות קליטה וכו', אבל ביום שהתחברתי הייתה לי איזו שאלה ששאלתי במייל ורק היום חזרו אליי עם תשובה שהיא כבר לא אקטואלית ולא נכונה בעליל.
אולי במייל הם לא עונים מהר ובצ'ט כן או בפייסבוק כן לא בדקתי. בכל מקרה זה לא היה דחוף.

יכול להיות שאכן במייל הם לא עונים הכי מהר שיש אבל הניסיון שלי מראה שבפייסבוק והן באמצעות הצאט הם עונים במהירות ונותנים מענה איכותי ללקוחות שלהם.
בנוגע לרשת,מהירות וקליטה שלא תטעה זאת אותה הרשת של אורנג' בדיוק ולכל דבר ועניין אתה נחשב ללקוח אורנג' פשוט מאוד אתה מקבל את השירות ממותג משנה שנקרא "012 Mobile", אישית אני לא רואה בזה דבר פסול ובתור לקוח רשת אורנג' בעבר הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלהם קצת פחות מהמחיר אבל עכשיו שיש מחיר זהה למתחרות החדשות בתחום והשירות הוא שירות מצויין אז איני רואה כל סיבה לעבור למתחרות גם בדמות אותם כל אלה שטוענים לחיזוק התחרות ושאנחנו ודומינו לא מעודדים תחרות בזה שאנחנו מחזקים את אורנג' אני בשבילי באופן האישי חשוב לי מאוד התחום של השירות ואם אין את זה אז אני מוותר מראש.

ylnadav
04-10-2012, 20:36
אני חייב לדעת מה הסיבות שאתם צריכים שירות בכלל?

nturgeman
04-10-2012, 21:18
אני חייב לדעת מה הסיבות שאתם צריכים שירות בכלל?
נכון מה בשביל שירות תתקעו עם חרא קליטה ואינטרנט צב ?

ylnadav
04-10-2012, 22:09
לא לא אני שואל משהו טיפה אחר-
מה היו הסיבות להתקשר למוקדי שירות? בעיות טכניות? חיוב יתר?

cashcash
04-10-2012, 23:07
אני סתם פניתי לגבי משהו באתר שלהם לא קשור לכלום. עד עכשיו לא הייתי זקוק לתמיכה שלהם באמת.
למרות שאני רק שבוע איתם

shimic
05-10-2012, 01:33
לגבי הוט מובייל - כל עוד הכל עובד הכל אחלה אבל מה לעשות שלפעמים נדרש גם גורם אנושי.
הוט מובייל העתיקו את מודל שירות הלקוחות של הכבלים שלהם. פעם ראשונה אני נתקבל בנציג שקורא לי שקרן (אחרי שבמשך 4 שעות התנגן תקליט שהשיחות מוקלטות) . יכול להיות שיהיה להם את האינטרנט הכי מהיר בעולם (למרות שזה בפועל שרת netcache proxy) ושהם יתחילו לעבוד בטכנולוגיה מדהימה, ברגע שאתה מבלה סה"כ זמן של 78 שעות על במצטבר (חצי מהזמן עם התקליט השבור) ושבוע ללא קו כי הם "איבדו" אותו זה כבר לא משנה.

מספיק להריץ את המשפט "הוט מובייל שירות לקוחות" בגוגל ולראות איזה חברה "שופרא דהשופרא" מדובר. לא מדובר בחבלי לידה אלה בחברה קקיונית בקיצור שומר נפשו ירחק.

matanrl
12-10-2012, 17:49
לגבי הוט מובייל - כל עוד הכל עובד הכל אחלה אבל מה לעשות שלפעמים נדרש גם גורם אנושי.
הוט מובייל העתיקו את מודל שירות הלקוחות של הכבלים שלהם. פעם ראשונה אני נתקבל בנציג שקורא לי שקרן (אחרי שבמשך 4 שעות התנגן תקליט שהשיחות מוקלטות) . יכול להיות שיהיה להם את האינטרנט הכי מהיר בעולם (למרות שזה בפועל שרת netcache proxy) ושהם יתחילו לעבוד בטכנולוגיה מדהימה, ברגע שאתה מבלה סה"כ זמן של 78 שעות על במצטבר (חצי מהזמן עם התקליט השבור) ושבוע ללא קו כי הם "איבדו" אותו זה כבר לא משנה.

מספיק להריץ את המשפט "הוט מובייל שירות לקוחות" בגוגל ולראות איזה חברה "שופרא דהשופרא" מדובר. לא מדובר בחבלי לידה אלה בחברה קקיונית בקיצור שומר נפשו ירחק.

אתה צודק,הוטמובייל זה הגרועים שבגרועים קודם כל זה רשת Mirs לשעבר,בתור לקוח מירס מזכרוני נציגות השירות שמה היו מתחרות כמה לקוחות היו מצליחים להחתים על התחייבויות אז זה רק מראה את התנהלות החברה, בכל מקרה אכן נראה כי השירות של הכבלים עבר לשירות של הוטמובייל בקיצור סורי אבל לא מומלץ כרגע הבחירה היא גולן טלקום כמפעיל אמיתי או 012 מובייל שאומנים זה אורנג' אבל לפחות יש להם שירות הרבה הרבה יותר נורמלי.

NOAMKL
22-12-2012, 20:54
מתן, אני מבין שהמעבר היה קל ומהיר והמחירים עכשיו נוחים. לאור העובדה שעברו כבר כמה חודשים, האם אתה יכול לספר לי על פרופיל המשתמשים שמניידים ל-012 מובייל. האם אכן נעשה שימוש גם בחבילה הבסיסית הקטנה ב- 9 שקלים לחודש?
Noamkl

matanrl
22-12-2012, 22:28
מתן, אני מבין שהמעבר היה קל ומהיר והמחירים עכשיו נוחים. לאור העובדה שעברו כבר כמה חודשים, האם אתה יכול לספר לי על פרופיל המשתמשים שמניידים ל-012 מובייל. האם אכן נעשה שימוש גם בחבילה הבסיסית הקטנה ב- 9 שקלים לחודש?
Noamkl
אז ככה,קודם כל מי שמנייד ל012 מובייל זה בעיקר משתמשים אשר מעוניינים להוזיל עלויות ולא מודעים לעובדה שרשת 012 מובייל זה רשת אורנג' בהסוואה כי חושבים שזה רשת חדשה.
אורנג' כיום מבין 3 החברות הגדולות במצב הכי קשה עם כמות הנטישה הכי גדולה לכן נוצר הרעיון של 012 מובייל שנועד בעצם מצד אחד לתת פייט מבחינת מחיר לשחקנים החדשים בשוק ובכך להביא לצמצום כמות הנטישה ולאפשר לאורנג' להכין את פני השטח לקריסת מתחרה חדש על מנת להזחיל כלפי מעלה את המחירים.
עכשיו לגבי חבילת הבסיס על פניו המחיר הוא מצויין ובאמת הזול ביותר ביחס לתעריפי בסיס יחד עם זאת וחשוב לזכור 012 מובייל נותנת שירות בסיסי במחיר זול ללא השירות המנופח של אורנג' ולכן יש לכך מחיר לקוח של 012 מובייל מקבל מחיר זול בתמורה לשירות ברמה זולה.
מעבר לעובדה שלקוח 012 מובייל מבחינה מערכתית יושב על המערכת של פרטנר כלקוח ואנשים לא מבינים שחיזוק 012 מובייל בעצם מונע תחרות אבל בארץ אחרי הכל הנתונים מדברים על כך ש80 אחוז מהלקוחות עדיין לא עברו למהפכה אז ככה שציבור הצרכנים בארץ בוחר במודע לתת יד ל3 חברות הסלולר הגדולות מאשר לחזק את המתחרים החדשים וחבל.

NOAMKL
22-12-2012, 22:46
מתן, שלום
תודה על תגובתך המפורטת. אני מבין את היגיון הדברים. אני עדיין מתלבט האם כדאי לי לנייד את הפלאפון המשני שלי (יש לי שניים, שניהם בחברת פלאפון) ל- 012 מובייל. אבל ללא קשר ישיר לכך, האם לדעתך חברת פרטנר אורנג' לא קיבלה שום דבר חיובי מהסינרגיה והמיזוג (החלקי או כמעט מלא, אני לא לגמרי מעודכן) עם 012?
Noamkl

matanrl
22-12-2012, 23:53
מתן, שלום
תודה על תגובתך המפורטת. אני מבין את היגיון הדברים. אני עדיין מתלבט האם כדאי לי לנייד את הפלאפון המשני שלי (יש לי שניים, שניהם בחברת פלאפון) ל- 012 מובייל. אבל ללא קשר ישיר לכך, האם לדעתך חברת פרטנר אורנג' לא קיבלה שום דבר חיובי מהסינרגיה והמיזוג (החלקי או כמעט מלא, אני לא לגמרי מעודכן) עם 012?
Noamkl
בהקשר לשאלתך אין כל בעיה שתתנייד ל012 מובייל,בקשר לאורנג'-המיזוג עם 012 כחברה גורם לה ליתרונות בכך שהיא יכולה "לתחזק" 2 מותגים נפרדים שכל אחד מהם מציע שירות ומוצר ברמת איכות כזו או אחרת לחיוב ולשלילה-בשורה התחתונה את הלקוח זה לא כזה מעניין כי תכל'ס מה שנוגע ללקוח זה נטו מחיר אז אם אפשר לקבל מחיר זול על גבי הרשת של אורנג' מבחינתי ואני מדבר בשם גם כאלה שבוודאי זה השיקול לא מעניין איך ייקראו לחברה מצידי שיקראו לה חלום מובייל או כל דבר אחר המחיר זה מה שעומד לנגד עינינו כרגע ואני בטוח שאתה תהיה מרוצה מהמעבר קח בחשבון שגם היום תנאי השוק השתכללו וברגע שאתה לא מרוצה זה לא מהווה שום חסם כי תאמין לי שברגע שלא תהיה מרוצה ותלך למרכז שירות ומכירה של פלאפון במצב הנוכחי הם יקבלו אותך בזרועות פתוחות וגם יפרשו שטיח אדום כי המצב אצלהם לא משהו בלשון המעטה.

DrJ2000
28-12-2012, 16:44
לפני כשבועיים ניידתי את המספר שלי מאוראנג' ל012. הניוד עבר חלק ומהיר (תוך פחות מחמש דקות לאחר הפעלת הסים באתר). השירות בצ'אט ובמוקד יעיל וזמין וסה"כ אני מרוצה. אלא שלאחר מספר ימים גיליתי שאיני מקבל שירותי תוכן יותר (למשל מהאתר של אגד לגבי זמני וקווי אוטובוסים). פניתי מספר פעמים בצ'אט והטלפון למוקד ובכל פעם קיבלתי תשובה אחרת - פעם בגלל שאני חסום ובגלל תקלה טכנית לא ניתן לשנות את ההגדרות שלי ופעם אחרת כי אין תמיכה של שירותי תכן ב-012.
מישהו נתקל בבעיה דומה ?

matanrl
28-12-2012, 23:42
לפני כשבועיים ניידתי את המספר שלי מאוראנג' ל012. הניוד עבר חלק ומהיר (תוך פחות מחמש דקות לאחר הפעלת הסים באתר). השירות בצ'אט ובמוקד יעיל וזמין וסה"כ אני מרוצה. אלא שלאחר מספר ימים גיליתי שאיני מקבל שירותי תוכן יותר (למשל מהאתר של אגד לגבי זמני וקווי אוטובוסים). פניתי מספר פעמים בצ'אט והטלפון למוקד ובכל פעם קיבלתי תשובה אחרת - פעם בגלל שאני חסום ובגלל תקלה טכנית לא ניתן לשנות את ההגדרות שלי ופעם אחרת כי אין תמיכה של שירותי תכן ב-012.
מישהו נתקל בבעיה דומה ?
אתם יודעים מה מצחיק אותי? שאנשים חיים באשליה שזה חברה נפרדת,ברור שהניוד יתבצע תוך 5 דקות כי אתה בפועל לא באמת עובר רשת אתה יושב על המערכות של פרטנר,ובדיוק על זה בונים באורנג'-012 מובייל זה מותג מוזל של רשת אורנג' שנועד לגרום לקריסת רשת מתחרה חדשה ובכך ליצור אפשרות להזחיל שוב את המחירים כלפי מעלה ולחזור לעידן שלפני תחילת התחרות בשוק.לקוח שמתחבר ל012 מובייל צריך לדעת שבמודע הוא גורם להרס התחרות השפויה שנוצרה בענף והכל בחסות חברת אורנג' האם שתעשה הכל על מנת לבטל ולחסל את התחרות שנוצרה ועוד חומר למחשבה אם אורנג' בעצמה מוכרת ב44 שקל ללא הגבלה תחת שם אחר "012 מובייל" זה אומר דרשני ובעצם מהווה הוכחה חותכת לכך שנדרשת תחרות בענף הסלולאר הרי איך פתאום אורנג' עצמה מוכרת במחיר כזה? חשבתם על זה???

hagai
29-12-2012, 16:08
עניין איכות הקליטה מאוד נקודתי. בסופו של דבר לכל חברה פרישת תחנות בסיס שונה, ולכן כיסוי שונה. יתכן שהכיסוי של פלאפון באזורך היה בעיגר בפס 850 מה"צ ולכן הקליטה בביתך ירודה, או שנפלת ב"בור" שבין שתי תחנות בסיס.
בכל מקרה - תהנה מהחיבור החדש.
אישית אני משתמש בשירותי כל הרשתות (יש לי קוים באורנג', פלאפון, הוט וגולן, וכמובן שגולן פועל על רשת סלקום) ואין לי יותר מדי בעיות כיסוי.